کد خبر 121397
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
انسداد ۱۳۰ راه روستایی بر اثر سیل

پرشین خودرو: وزیر راه و شهرسازی از خسارت سیل سوم فروردین به راه ۱۳۰ روستا خبر داد و گفت: این سیل به راه و پل‌های ۴ استان خسارت وارد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد اسلامی اظهار کرد‌:‌به دنبال سیل روز سوم فروردین به راه و پل های استان های بوشهر، کرمانشاه، جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان به ویژه در جنوب کرمان و خواسته در شهرستان کهنوج خساراتی وارد شد.

وی ادامه داد:‌ نیروهای راهداری در لحظات اولیه وقوع بارش در راه ها مستقر شدند و هم اکنون نیز مستقر هستند تا راه های آسیب دیده از سیل را سریع‌تر ترمیم کنند.


وی بیان کرد:‌ نیروهای راهداری تجهیزات مورد نیاز را به این مناطق ارسال کرده و در حال حمل لوله هایی با قطر بزرگ به این مناطق هستند تا هر چه سریعتر این مسیر ها را ترمیم و راه های مسدود شده را بازگشایی نمایند تا عبور و مرور بر قرار شود.

 

محمد اسلامی


وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: تعدادی از روستاها در محاصره سیل قرار گرفته بودند که نیروهای راهداری در حال بازگشایی مسیر هستند و پیش‌بینی می‌شود تا هر چه سریعتر ترمیم های اولیه خاتمه یابد و شرایط به حالت عادی بازگردد.

اسلامی با اشاره به اینکه نقاط جنوب و جنوب شرقی کشور سالها با بحران خشکسالی و بحران نبود آب آشامیدنی روبرو بوده است، افزود: به لطف خدا هم اکنون در پی بارش‌های اخیر سدها پر از آب شده و امکانات زیستی برای مردم این مناطق فراهم شده است که با تمهیدات پیش‌بینی شده امیدواریم خود را برای چنین ظرفیتی آماده کنیم.

کد خبر 121397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha