ورود ردیاب مورد تایید قوه قضاییه و ایران‌خودرو به بازار

شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو)،‌ به منظور افزایش ایمنی خودرو در برابر سرقت، ردیاب مورد تایید قوه قضاییه و تایید فنی مهندسی ایران‌خودرو را وارد بازار کرد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل آپکو، در این باره گفت: ردیاب این شرکت قابلیت‌ ردیابی خودرو در اختیار یا به سرقت رفته و نصب بر روی انواع محصولات ایران خودرو را دارا است.

حسن جلینی ادامه داد: در فاز نخست، تعدادی دستگاه ردیاب بر اساس خواست مشتریان، در محصولات ایران خودرو نصب و در آینده با تامین و تجهیز نمایندگی ها، شرایط برای فروش با تعداد بالاتر این محصول با کیفیت نیز فراهم خواهد شد.

وی با بیان این‌که نصب این تجهیز در نمایندگی های مجاز آپکو در سراسر کشور، با رعایت تمامی نکات فنی و ایمنی، سبب ابطال گارانتی خودرو نخواهد شد، گفت: با استفاده از سوکت های اصلی و تجهیزات مناسب توسط کارشناسان آپکو، گارانتی خودرو حفظ خواهد شد.

 

آپکوجلینی با بیان این‌که امکان خرید اینترنتی این محصول از طریق سایت آپکو نیز وجود دارد، افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، امکان نصب ردیاب در نمایندگی مرکزی شماره ۱ (خیابان آزادی)، تعمیرگاه مرکزی شماره ۳ (پل مدیریت)، تعمیرگاه مرکزی شماره ۶ (باقرشهر) و پارکینگ تندگویان نیز فراهم شده است.

وی به مزایای این محصول اشاره کرد و گفت: علاوه بر مزایای کلی همه ردیاب‌های موجود در بازار در زمینه افزایش امنیت، حفظ گارانتی خودرو و تاییدیه فنی مهندسی شرکت ایران خودرو از مزایای ردیاب آپکو است؛ برخورداری از وب سرویس مناسب و با کیفیت و همچنین امکان تنظیم هشدار قطع شدن باتری خودرو از دیگر امکانات و ویژگی های این ردیاب است.

کد خبر 131830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha