اتوبوس‌های اسنا مسئول تبریزگردی مسافران نوروزی شد

اتوبوس‌های شرکت اسنا در ایام نوروز ۱۴۰۳برای تبریزگردی در اختیار مسافران قرار گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، اتوبوس‌های گروه بهمن(شرکت اتوبوس سازی اسنا) با همکاری شهرداری تبریز در ایام نوروز ۱۴۰۳ برای رفاه حال مسافران در طرح تبریزگردی مشارکت و به کار گرفته شده است.

تبریزگردی

مشارکت اتوبوس‌های گروه بهمن در طرح تبریزگردی نوروز امسال در حالی است که آذرماه سال گذشته این شرکت خودروسازی با شهرداری تبریز قرارداد ۱۵۰ دستگاه اتوبوس شهری دیزلی برقی، ۲۰۰ دستگاه اتوبوس برقی تک‌ کابین و ۲۰۰ دستگاه سواری تاکسی‌ برقی را امضاء کرد. پیش از این نیز گروه بهمن قرارداد ۱۰۰ دستگاه اتوبوس تک کابین را با شهرداری تبریز منعقد کرد که تمامی اتوبوس‌ها تحویل شد.

در این قراردادها شرکت خودرو سازی اسنا(عضو گروه بهمن) مسئولیت ساخت و تامین اتوبوس‌های دیزلی و برقی را عهده دار است. در ماه‌های اخیر نیز شرکت اسنا ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در اختیار شهرداری تبریز قرار داده و اکنون این اتوبوس‌ها خدمت‌رسان شهروندان هستند.

اتوبوس‌های تک کابین تولیدی شرکت اسنا با امکاناتی نظیر دوربین داخل کابین، تهویه مطبوع، پورت شارژ موبایل اختصاصی هر صندلی و امکانات رفاهی راننده جزو مدرن‌ترین اتوبوس‌های شهری است؛ این اتوبوس با امکاناتی نظیر بخاری درجا مناسب مناطق سردسیر نظیر شهر تبریز به شمار می‌رود.

همچنین در سال گذشته در سه نوبت اتوبوس‌های اسنا در اختیار شهردای تهران قرار گرفت. طبق قرارداد شرکت اسنا، ۵۰۰ دستگاه اتوبوس شهری دیزلی تک کابین تحویل شهرداری تهران خواهد داد و این شرکت در آبان ماه سال ۱۴۰۲ نیز قراردادی با شهرداری اصفهان برای تأمین ۵۰ دستگاه اتوبوس دو کابین برای خطوط BRT منعقد کرد.

کد خبر 144891

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha