کد خبر 17101
۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۳
واژگونی مرگبار خودرو نماینده ورزقان

پرشین خودرو: بر اثر واژگونی خودروی نماینده ورزقان در 4 کیلومتری خروجی تونل شیبلی به سمت تبریز، همسر و دو فرزند این نماینده در دم جان باختند و دهقان و یکی از پسرانش به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شدند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان با اعلام این خبر گفت: با اعلام گزارش وقوع این حادثه در ساعت 21:30 چهارشنبه‌شب به اپراتور فوریت‌های پزشکی تبریز، آمبولانس فوریت‌های پزشکی پایگاه شیبلی به محل حادثه اعزام شد. حبیب حسینقلی‌زاده با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه همسر، یک دختر و یک پسر نماینده مردم شهر ورزقان در دم جان باختند، گفت: الهوردی دهقان به همراه یکی از پسرانش که به شدت مجروح شده اند، به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شدند. الهوردی دهقان توانسته، نماینده مردم ورزقان در مجلس نهم و از جبهه متحد اصولگرایان در ورزقان و خاروانا است. تخطی از سرعت مطمئنه علت واژگونی خودرو معاون عملیات پلیس راه کشور تخطی از سرعت مطمئنه را علت واژگونی خودروی سواری نماینده مردم ورزقان و مرگ سه تن از اعضای خانواده‌اش اعلام کرد. سرهنگ صمد اسفندیاری در تشریح خبر تصادف مرگبار نماینده مردم ورزقان گفت:‌در ساعت 21:51 روز چهارشنبه اول آذر در محور آزادراه زنجان – تبریز کیلومتر 3 محدوده بستان آباد خودروی سواری پژو پارس این نماینده واژگون می‌شود. وی با بیان اینکه در این حادثه سه تن جان خود را از دست می‌دهند، گفت: نماینده مردم ورزقان جزو مجروحان این حادثه بوده است. معاون عملیات پلیس راه کشور افزود: بررسی کارشناسان تصادفات پلیس راه نشان داد، تخطی از سرعت مطمئنه علت بروز این حادثه بوده است. به گزارش ایسنا، بر اثر واژگونی خودروی نماینده ورزقان در 4 کیلومتری خروجی تونل شیبلی به سمت تبریز، همسر و دو فرزند این نماینده در دم جان باختند و دهقان و یکی از پسرانش به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شدند.
کد خبر 17101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • دانشجو ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۳
    6 0
    امیدوارم که خدا به ایشان و پسرشان سلامتی دهد و به خانواده صبر،خدا کنه که برای هیچ کس همچین اتفاقی نیفته. آقایان خودروساز داخلی تحویل بگیرن ماشین هایی که ساختین باز هم جان انسان های بی گناه رو گرفت ای خدا آخه تا کی؟