کد خبر 20597
۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۸
ارتقای سایپا اولویت اصلی است

پرشین خودرو: مراسم تودیع و معارفه اعضای جدید شرکت سرمایه گذاری سایپا با حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره، و رئیس هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا برگزار شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمود دودانگه رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، در این مراسم با اشاره به این موضوع که کارگران، کارکنان و مدیران سایپا سرمایه های اصلی این بنگاه بزرگ اقتصادی هستند، گفت: هیات مدیره برنامه ریزی مناسب و بلند مدتی را برای استفاده بهینه از این سرمایه ها و ارزش آفرینی به دست توانمند این عزیزان را در برنامه کار خود دارد. وی در ادامه با اشاره به اینکه گروه خودروسازی سایپا یک سرمایه ملی است، افزود: همه باید در راستای نگهداری و ارتقاء این بنگاه بزرگ اقتصادی بکوشیم و با توجه به اینکه همه مردم عزیز کشورمان از محصولات سایپا ذینفع هستند باید به گونه ای عمل کنیم که فعالیت های سایپا رضایت عموم مردم، به عنوان سرمایه گذاران اصلی و مشتریان این بنگاه اقتصادی را در بهترین حالت کسب کنیم. در پایان این مراسم آقایان سوری، صباغی، دودانگه و مدنی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سایپا معرفی و از زحمات آقایان هاشمی، مسیبی، صمدی و پوستین دوز اعضای سابق تقدیر و تشکر شد.
کد خبر 20597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمد ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۴
    0 0
    اینجانب در تاریخ چهاردهم آذرماه 91 اقدام به پیش خرید یک دستگاه خودرو پراید 131sl با پیش پرداخت مبلغ پنجاه و پنج میلیون ریال و تاریخ تحویل اسفند 91 با سود مشارکت 9 درصد (بله 9 درصد!) نموده ام. جالب اینکه در هنگام ثبت نام همین شرایط با تاریخ تحویل بهمن 91 نیز وجود داشت که من به دلیل عدم نیاز به خودرو تا عید نوروز اقدام به انتخاب تاریخ تحویل اسفند 91 نمودم. حال آیا درست است که علیرغم همزمان بودن ثبت نام برای تحویل بهمن و اسفند اینجانب باید شامل مبلغ جدید خودرو شوم. نکته جالب تر اینکه دو روز بعد شرکت سایپا اقدام به پیش فروش برای تحویل فروردین و اردیبهشت 92 با سود مشارکت 22 درصد و تخفیف 3 درصد زیر قیمت بازار نمود در حالیکه سود مشارکت ما فقط 9 درصد است. آیا این نحوه برخورد با مشتری کلاه برداری نیست!!