کد خبر 28042
۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۸
زیردریایی شهری ب.ام.و+تصویر

پرشین خودرو: همگی بی.ام.دبلیو را به عنوان یک خودروساز می شناسیم ولی یک طرح مفهومی از این شرکت باواریایی در نمایشگاه خودرو لس انجلس به نمایش درآمده است که بدین ترتیب باید در این شناخت تجدید نظر کنیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، برای نمایشگاه خودرو لس انجلس طراحان بی.ام.دبلیو تصمیم گرفتند که یک طرح ایده ال برای خلاصی از ترافیک شهر پیش بینی کنند که شاید به نظر شما استفاده از حمل و نقل عمومی‌یا خودروهای با ظرفیت بالاتر باشد جواب شما خیر بوده و این شرکت از یک طرح مفهومی‌زیردریایی موسوم به BioMINIcry رونمایی کرد.

bmw-seed-

البته ما انتظار دیدین یک طرح بر روی خشکی را داشتیم تا اینکه بخواهیم در رودخانه و دریا غوطه ورشویم ولی از مهندسین سرسخت و لجوج بی.ام.دبلیو هم جز این انتظار نمی‌رود. نام BioMINIcry مرکب از biomimicry و Mini است که به نوعی ترفند بازاریابی نیز است که به جمع و جور بودن و قابلیت مانور آن در آب‌های شور نیز اشاراتی شده است.

به گزارش خودروسازی، این محصول مفهومی‌به نوعی هم زیردریایی هم قایق است و می‌تواند با استفاده از انرژی خورشیدی حتی در آب همانند یک روبات راه هم برود. به هر حال این یک طرح مفهومی‌بوده و همانند سایر طرح‌های مفهومی‌ممکن است هیچ گاه به مرحله تولید نرسد ولی یک سرگرم کننده خوب در نمایشگاه خودرو لس آنجلس بود.

کد خبر 28042

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha