کد خبر 34996
۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۵
افزایش سود تقسیمی شرکت سمیکو

پرشین خودرو: مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده(سالانه) صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا با دستور جلسه استماع گزارش هیات مدیره و حسابرس و بازرس قانونی شرکت، بررسی و تصویب ترازنامه و صورت سود و زیان مربوط به عملکرد دوره مالی منتهی به 30/10/92، در سالن همایش های طرشت با حضور اکثریت سهامداران حقوقی و حقیقی برگزار شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این مجمع ضمن تقسیم 10 درصد سود شرکت اصلی، از تازه ترین برنامه ها و استراتژی های این شرکت که در جهت افزایش سودآوری و ارائه خدمات بهتر به سهامداران تدوین شده است، رونمایی سودسودآسرونمایی شد. در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مالی شرکت اصلی و صورت های مالی تلفیقی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا طی سال مالی 30/10/92، اقدامات انجام شده در خصوص تکالیف مجمع قبلی شرکت قرائت شد. در ادامه اهم اقدامات 6 ماه اخیر هیات مدیره فعلی شرکت به سهامداران ارائه شد و پس از ارائه گزارش حسابرس و بازرس قانونی، هیات مدیره توضیحات لازم را در خصوص پرسش های مطرح شده در این گزارش ارائه و به اطلاع سهامداران رساند. با توجه به سود حاصل از عملیات شرکت اصلی در سال مالی منتهی به 30/10/92 مقرر شد به ازای هر سهم 15 ریال سود تقسیم شود که تقریبا معادل 10 درصد کل سود اعلام شده می باشد. لازم به ذکر است که این رقم 3 برابر رقم سود تقسیمی سال قبل است. یکی از نکات قابل توجه تاکید سید عماد علویان مدیرعامل شرکت سمیکو بر واریز سود سهام به حساب سهامداران در اسرع وقت بود. در پایان گزارش های ارائه شده، طی جلسه پرسش و پاسخ، مدیرعامل و دیگر اعضای هیات مدیره به ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه های آتی شرکت و سودآوری آن پرداختند.
کد خبر 34996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • آرش ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
    0 0
    قیمتش خیلی زیاده اگه من هر سال مسافرت برم و تو بهترین هتل اقامت داشته باشم فکر کنی بازم بصرفه نیست همین پولو بزار تو بانک سرسال برو سودشو بگیر بهترین حالو میکنی واقعا برای جامعه ایرانی با تاسف خورد که هیچ دلخوشی نباید داشته باشن