کد خبر 46519
۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
حضور سایپایدك در نمایشگاه اصفهان

پرشین خودرو: غرفه سایپایدک در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو اصفهان با استقبال گسترده بازدید کنندگان روبرو شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سازمان خدمات پس از فروش سایپا در این دوره از حضور خود در نمایشگاه قطعات اصفهان به معرفی طرح تشخیص اصالت قطعه پرداخت که با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد.
نمایش بسته‌بندی‌های اصلی قطعات و مقایسه قطعات اصلی با قطعات تقلبی و همچنین اطلاع‌رسانی به مشتریان در خصوص چگونگی شناسایی قطعات اصلی و معرفی نرم‌افزار موبایل سایپایدك از جمله فعالیت‌هایی بود که مورد استقبال قرار گرفت.
نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش سایپا و عاملیت‌های فروش قطعه در استانهای اصفهان و چهارمحال و بختیاری نیز با حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه سایپایدك، حضور سایپایدك در این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای توسعه سهم بازار ارزیابی كردند.
یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان با حضور 110 شرکت از استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و همدان و نمایندگی‌های فروش کشورهای کره جنوبی، چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا و هند از 30 اردیبهشت تا 2 خرداد برگزار شد.

کد خبر 46519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha