کد خبر 48288
۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶

پرشین خودرو: برند بریتانیایی در تدارک بازگشت باشکوه به صدرجدول خودروسازان با افزایش مدل های تولیدی خود از جمله کراس اوور است.

به گزارش «پرشین خودرو»، لوتوس در حال برنامه ریزی برای افزایش فروش محصولات خود با عرضه مدل‌های جدید به بازار است.

Lotus-3-eleven-01
خودروساز بریتانیایی در حال حاضر در حال کار بر روی یک کراس اوور جدید بر مبنای Evora 400 Roadster است و البته نسخه قدرتمندتر از ۳-Eleven است که با نام تجاری ۴-Eleven عرضه خواهد شد.
ژان مارک گالس رئیس لوتوس در این مورد می‌گوید:” ما در پروژه ساخت Evora 400 Roadster از فیبر کربن دو گانه در پنل‌های سقفو جلو بهره بردیم که دارای وزن تنها ۳ کیلوگرم بودند”.
بدین ترتیب بتوانیم وزن این خودرو را علی رغم قدرتمندتر بودن پایین تر از نسخه استاندارد Evora 400 مگه داریم که در زیر هود این خودرو یک موتور ۳٫۵ لیتری توربوشارژ V6 قرار گرفته است که قدرت پیشرانه ۴۰۰ اسب بخاری و گشتاور ۳۰۲ پوند بر فوت را به چرخ‌های عقب ارسال می‌کند.
ژان مارک گالس در ادامه می‌گوید:” ما در حال برنامه ریزی برای عرضه مدل ۴-Eleven در طی دو سال هستیم”. که البته جزئیات بیشتری از این مدل اعلام نکرد ولی انتظار می‌رود که مدل جدید سبک تر سریع تر از ۳-Eleven باشد.
در کنار عرضه مدل‌های جدید، لوتوس در حال کار بر روی بروز رسانی مدل‌های موجود است.
به گزارش خودروسازی، ” مدل جدید Exige سریع تر بوده و در ضمن دارای چرخ و ترمزهای بزرگتری است و البته سیستم تهویه هوای پیشرفته به هماه سیستم درون خودرویی جدید کاربری راحت تری را در پیش روی خریداران قرار خواهد داد و در ضمن ما مدل جدید Elise را با طراحی بهتر عرضه خواهیم کرد که سبک تر و البته ارزان تر خواهد بود”.
در مورد خودرو کراس اوور این شرکت بنا بر اظهارات گالس این خودرو از لحاظ اندازه همانند Porsche Macan اما با وزن تنها ۱۶۰۰ کیلوگرمی‌خواهد بود و در ضمن یکی از سریع ترین و چابک ترین خودروهای کلاس خود خواهد بود.

کد خبر 48288

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha