خودروساز کرمانی حامی بازی ستارگان ایران و جهان شد

پرشین خودرو: بازی خیرخواهانه ستارگان جهان و ستارگان فوتبال و هنر ایران با حمایت یک شرکت خودروساز داخلی به نفع بیماران "ام.اس" کشور برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری «پرشین خودرو»، ستارگان فوتبال و هنر ایران که تاکنون افزون بر 500 بازی خیرخواهانه انجام داده، قرار است ششم شهریورماه امسال با حمایت کرمان موتور به مصاف ستارگان فوتبال جهان برود.
خودروساز کرمانی که پیش از این حمایت های گسترده از فعالان عرصه سینما و تلویزیون کشور را در کارنامه خود دارد، این بار تصمیم دارد تا ضمن حمایت از ورزش کشور، عواید حاصل از این بازی بزرگ و به یادماندنی را به جامعه حمایت از بیماران ام.اس ایران اختصاص دهد.

براساس این گزارش، علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران در نشست مطبوعاتی این بازی بزرگ فوتبال پیشنهاد داد تا همزمان با ششم شهریورماه امسال با حضور 100 هزار تماشگر در ورزشگاه آزادی و ستارگان فوتبال جهان و ستارگان فوتبال و هنر کشورمان، جشن هسته ای شدن ایران را برپا کنیم.

ستارگان فوتبال و هنر ایران با شعار "هنر، ورزش و انسانیت" به مصاف ستارگان جهان می رود و قرار است تا در شب این بازی مهم نیز، پیراهن های امضاء شده بازیکنان مطرح دنیا و ایران با نیت خیرخواهانه به فروش برسد.

کد خبر 48887

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha