اعلام نرخ تمام شده خودرو به صلاح نیست

پرشین خودرو: اعلام قیمت تمام شده محصولات به صلاح هیچ بنگاه اقتصادی نیست و هیچ كدام از تولید كنندگان چنین كاری را انجام نمی دهند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، سید حسین امیری قائم مقام مالی سایپا، در مورد اعلام قیمت تمام شده محصولات این شركت اظهار كرد: شركت سایپا هم مانند هر بنگاه تولیدی دیگری یك سری هزینه و درآمد دارد كه در صورت مالی آن منعكس می‌شود و با توجه به این كه شركت سایپا در بورس حضور دارد، دسترسی به این اطلاعات چندان دشوار نیست. این مقام مسوول در سایپا تصریح كرد: انتشار عمومی قیمت تمام شده محصولات به صلاح هیچ تولیدكننده‌ای نیست و هیچ بنگاه اقتصادی این آمار را منتشر نمی‌كند. وی در مورد اعلام قیمت تمام شده محصولات به كمیته خودرو و سازمان حمایت از حقوق مصرف‌كنندگان و تولیدكنندگان بیان كرد: شركت ما طبق روال گذشته این كار را انجام خواهد داد، اما مرجع نهایی تصمیم‌گیری در این زمینه هیات مدیره گروه است. امیری در پاسخ به این سوال كه چرا قیمت تمام شده محصولات در رسانه‌های عمومی اعلام نمی‌شود؟ گفت:‌ مگر این انتظار از سایر تولیدكنندگان هم وجود دارد؟! ضمن این‌كه همه این‌ها مسائل حاشیه‌ای صنعت است و كمكی به تولید كنندگان یا مصرف كنندگان نمی‌كند. وی در پایان تصریح كرد: با این وجود اگر الزام قانونی برای اعلام قیمت تمام شده به هر یك از سازمان‌های ذی‌ربط وجود داشته باشد، سایپا از آن پیروی خواهد كرد.
کد خبر 5951

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۵
    0 0
    اگر معلوم بشه هزينه واقعي توليد پرايد چقدره خيلي چيزا به هم ميريزه و رسوا ميشين كه خدا ميدونه چقدر سر ملت رو دارين كلاه ميذارين