پرشین خودرو : سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان غایب و غیرغایب کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم متولد 1355 تا پایان بهمن ماه 1377 را برای انجام خدمت دوره ضرورت فراخواند.

به گزارش«پرشین خودرو»،  از اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، این سازمان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مشمولان یاد شده که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم بهمن ماه سال 1395دریافت کرده اند، باید در ساعت و محلی که سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام کرده است، حضور یابند.

این اطلاعیه افزود: تمام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب ساکن تهران بزرگ دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال 1395باید راس ساعت 6 صبح روز سه شنبه - 19 بهمن ماه امسال- به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

براساس اطلاعیه یاد شده، تمام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب ساکن سایر استان های کشور دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال 1395، باید راس ساعت 7 صبح سه شنبه - 19 بهمن ماه- به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

در این اطلاعیه تاکید شده است که عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

همچنین آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده اند، می توانند به نزدیک ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

 

 

 

منبع: جام جم

کد خبر 67668

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha