اخلاق حرفه ای و نظارت فردی بر عملکرد دو رکن اساسی پیشرفت هر سازمان

پرشین خودرو: سمینار آموزشی مبانی ارتقای سلامت اداری و پیشگیری از فساد با حضور داریوش جهان بین معاون بازرسی کل وزارت کشور و شهرداری ها، محمدرضا شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور، غلامرضا محمدخانی مدیر بازرسی گروه خودروسازی سایپا و جمعی از معاونین، مدیران و روسای شرکت مگاموتور برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور، گفت: شرط حیات و تداوم فعالیت های اقتصادی وابسته به وجود سیستم و ساختار در سازمان، بهره مندی سازمان از یک سیستم جوابگو و پوشش دهنده نسبت به خدمات سازمان و موجود بودن تمام فعالیت ها و تراکنش های سازمان در سیستم مانند فعالیت هایی چون جذب نیرو و آموزش این نیروها، نقدینگی، در اختیار گرفتن اموال و سفارش گذاری است.

شیخ عطار با تاکید بر ضرورت رعایت اخلاق حرفه ای و نظارت فردی بر عملکرد گفت: پس از این ارکان و اصول اساسی، نظارت های مستمر و دائمی در سازمان خواهد بود که یکی از اصلی ترین این نظارت ها، نظارت فرد بر عملکردش می باشد و بر همین اساس نیاز رعایت اخلاق حرفه ای در سازمان باید بصورت فرد فرد انجام شود.

وی افزود: رعایت اخلاق حرفه ای به این صورت موجب حل بسیاری از مشکلات در سازمان خواهد شد که مزایا و ضررهای رعایت و یا عدم رعایت اخلاق حرفه ای لزوم هرچه بیشتر آموزش در این زمینه را روشن و آشکار می سازد.

مدیرعامل مگاموتور با ابراز خوشحالی نسبت به تعامل خوب بین مسئولین سازمان و حل مشکلات و چالش های موجود بصورت علمی گفت: امیدوارم همکاران موضوعات جاری سازمان را بیش از گذشته مورد توجه ویژه خود قرار دهند و با کار گروهی و رعایت اخلاق حرفه ای در راستای اهداف شرکت مگاموتور و گروه خودروسازی سایپا حرکت کنند چراکه عدم توجه به موضوعاتی چون اخلاق حرفه ای سبب بالا رفتن قیمت تمام شده، بالا رفتن ضایعات و در نهایت عدم تحقق سود در سازمان خواهد شد که مطمئنا عکس این موضوع منافع بیشماری را نصیب سازمان و کارکنان آن خواهد کرد.

وی گفت: از طریق ملاقات حضوری و کانال های ارتباطی دیگری چون ایمیل در کنار دیگر راهکارهای موجود سعی کرده ام ارتباط خوبی جهت ارزیابی هرچه بهتر سازمان داشته باشم و زمان قابل توجهی از وقت خود را صرف موضوع نظارت و ارزیابی سازمان می کنم و از شما انتظار دارم هر کدام از شما به سهم خود موضوعات نظارتی را جدی گرفته و در کنار اطلاع و آگاهی کامل از ورودی و خروجی کارتان با کارکنان مجموعه خود تعامل و نظارت خوب و دقیقی داشته باشید.

شیخ عطار تاکید کرد: از همه همکاران می خواهم در تعاملی که با یکدیگر دارند با بررسی فرآیندها نسبت به طرح و حل مشکلات و چالش های سازمان اقدام نمایند و برای رسیدن مگاموتور به یک سازمان پویاتر با استفاده از تمام پتانسیل های شرکت در جهت انجام ماموریت های محول و تحقق اهداف تعیین شده تلاش کنند.

وی گفت: مگاموتور شرکتی است که در سطح جغرافیایی ایران فعالیت می کنند و مملو از فعالیت های لجستیک، مالی، کیفی و مهندسی است و در اقتصاد ملی به ایفای نقش می پردازد و جایگاهی قابل قدردانی و ارزش گذاری خاص دارد . مدیرعامل مگا موتور در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم به کمک همه پرسنل در تحول محصول، موضوعات کیفی و هزینه تمام شده بعنوان یکی از وظایف اصلی مگاموتور، روزهای بهتری را برای مگاموتور رقم بزنیم.

کد خبر 69046

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha