استانداردهای محیط زیستی برای سایپا اهمیت ویژه ای دارد

پرشین خودرو: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن بازدید از غرفه سایپا و فعالیت های محیط زیستی این گروه خودروساز گفت: حجم فعالیت ها نشان دهنده این است که سایپا برنامه جامعی برای کاهش آلودگی هوا و آب در دست اجرا دارد و استانداردهای محیط زیستی برای سایپا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به گزارش پرشین خودرو، ناصر مهردادی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران، گفت: با توجه به پیگیری های تخصصی اداره محیط زیست گروه سایپا و رصد کردن این فعالیت ها توسط سازمان حفاظت محیط زیست، گروه سایپا می تواند به اهداف و نتایج مورد انتظار براساس جدول زمان بندی دست یابد.

مهردادی گفت:سایپا برنامه جامعی برای کاهش آلودگی هوا و آب در دست اجرا دارد و استانداردهای محیط زیستی برای سایپا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی افزود: خوشبختانه سایپا در زمینه فرهنگ سازی در بین دانش آموزان با همکاری قطب کشوری محیط زیست و توسعه پایدار وزارت آموزش و پرورش فعالیت خوبی را در نمایشگاه محیط زیست آغاز کرده است که جای تقدیر دارد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران تصریح کرد: سایپا در زمینه فرهنگسازی و بحث مسئولیت های اجتماعی در حوزه ورزش تلاش های خوبی را انجام داده و در حال انجام است و در حوزه ورزش قهرمانی و فوتبال، تیم های خوبی در سایپا فعالیت می کنند.
وی ضمن اشاره به ارتباط و تعامل بسیار موثر گروه سایپا با سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: این تعامل و ارتباط خوب دوسویه نشان دهنده اهمیت محیط زیست در سایپا و دلسوزی و جدیت همکاران سایپا و محیط زیست است که ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در زمینه مسایل محیط زیستی، موفقیت کامل در این مسیر را برای سایپا آرزو دارم.
 

کد خبر 69080

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha