فروش اقساطی جک J5 با پیش پرداخت 25 میلیون تومانی+جزئیات

پرشین خودرو: خودروی جک J5 را در مدل اتوماتیک برای فروش در آخرین روزهای سال 95 آماده کرده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، جک J5 اتوماتیک با قیمت 62 میلیون و 900 هزار تومان عرضه شده و علاقه مندان با پرداخت این مبلغ بعد از گذشت یک ماه می توانند خودروی خود را دریافت کنند.

در مدلی دیگر شما این امکان را دارید که مبلغ یاد شده را در دو نوبت پرداخت نمایید. در ابتدای ثبت نام مبلغ 30 میلیون تومان از شما اخذ می شود و مابقی هزینه خرید را باید همزمان با صدور دعوتنامه پرداخت نمایید.

کرمان موتوری ها برای این خرید 700 هزار تومان تخفیف نقدی در نظر گرفته اند و 23 درصد سود مشارکت نیز در انتظار شما خواهد بود.

خودروی خریداری شده در اردیبهشت 96 آماده تحویل است و شما می توانید از رانندگی با آن لذت ببرید.

شرایط فروش تسهیلاتی:

برای خرید جک J5 اتوماتیک شما می توانید از روش دریافت تسهیلات نیز بهره ببرید و پرداخت های خود را در چند مرحله انجام دهید.

در مدل پرداخت دو مرحله ای شما می توانید تنها با پرداخت 15 میلیون تومان خرید خود را آغاز کنید و مابقی مبلغ خودرو را همزمان با صدور دعوتنامه واریز نمایید.

اما با نگاه ویژه کرمان موتوری ها به خریداران، شما می توانید از 40 میلیون تسهیلات نیز بهره مند شوید و این وام را در بازه 12، 24 و 36 ماه تسویه نمایید.

خودرو اردیبهشت 96 به شما تحویل داده می شود و سود مشارکت و انصراف این خرید نیز به ترتیب 23 و 14 درصد اعلام شده است.

اما برای خرید 3 مرحله ای شما در مبلغ واریزی اولیه می توانید از فرصتی 2 ماهه استفاده کرده و بخشی از ودیعه اولیه را در 16 اردیبهشت 96 پرداخت نمایید. بدین ترتیب در ابتدای کار  10 میلیون و در تاریخ یاد شده 5 میلیون تومان از شما اخذ می شود.

تسهیلات پرداختی به این خرید نیز 40 میلیون تومان خواهد بود و نحوه بازپرداخت نیز همانند مورد قبل در بازه 12، 24 و 36 ماه رخ می دهد.

فروش اقساطی:

برای خرید جک J5 اتوماتیک شما فرصت خرید اقساطی این خودرو را نیز در اختیار دارید و تنها با یک پیش پرداخت 22 تا 28 میلیون تومانی میتوانید ثتن نام این خودرو را انجام داده و مابقی قیمت خودرو را در اقساط 12، 24 و 36 ماه پرداخت نمایید.

زمان تحویل خودرو فروردین 96 و تاریخ اولین چک 25 خرداد 96 اعلام شده است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نمایندگی های مجاز کرمان موتور و یا سایت ایت شرکت مراجعه نمایند.

 

 

کد خبر 69737

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha