کد خبر 69962
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱

پرشین خودرو: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی افزود: تلفن ۰۹۶۲۹ نیز در اختیار شهروندان است و مسافران می‌توانند با تماس با این سامانه از تفرجگاه‌ها و مراکز خدماتی و نحوه خدمات‌رسانی آنها باخبر شوند.

به گزارش«پرشین خودرو»، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی افزود: تلفن ۰۹۶۲۹ نیز در اختیار شهروندان است و مسافران می‌توانند با تماس با این سامانه از تفرجگاه‌ها و مراکز خدماتی و نحوه خدمات‌رسانی آنها باخبر شوند.

 

مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، در رزمایش ترافیکی نوروزی گفت: امسال با رویکرد حفظ حقوق شهروندی برنامه‌های متفاوتی را پیش رو داریم.

وی با بیان اینکه امسال با ثبت جهانی میراث نوروز در بین ۱۲ کشور بر سر سفره مردمان این ۱۲ کشور خواهیم بود، افزود: در ۳۱ استان و ۴۶۰ شهرستان در خدمت مردم هستیم و امیدواریم در همه زمینه‌های اطلاع‌رسانی و خدمات رسانی به مسافران نوروزی خدمات نوینی ارائه کنیم.

رحمانی موحد افزود: امسال سازمان میراث فرهنگی با ارایه بروشورهایی که می‌تواند به سفر بهتر کمک کند، ۳۱ نوروزگاه را در ۳۱ مرکز استانی راه اندازی کرده است.

وی افزود: با همکاری پلیس در استراحتگاه‌ها اینترنت رایگان در اختیار مسافران نوروزی فعال خواهد شد که امیدواریم مجموعه این تلاش‌ها موجب رضایتمندی بیشتر شهروندان شود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی افزود: تلفن ۰۹۶۲۹ نیز در اختیار شهروندان است و مسافران می‌توانند با تماس با این سامانه از تفرجگاه‌ها و مراکز خدماتی و نحوه خدمات‌رسانی آنها باخبر شوند.

رحمانی موحد در پایان گفت: چادرهای میراث فرهنگی با همکاری شهرداری‌ها و پلیس در همه تفرج گاه‌ها و استراحت گاه‌ها و مبادی ورودی شهرها مستقر هستند و با ارایه خدمات مسافرتی و خدماتی ساعات خوشی را برای مسافران نوروزی رقم خواهند زد.

 

 

 

 

منبع: مهر

کد خبر 69962

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha