تمدید گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت مگا موتور

پرشین خودرو: شرکت مگاموتور در جلسه اختتامیه ممیزی صدور گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت موفق به تمدید گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت ISO TS 16949:2009 و ISO 9001:2008 شد.

به گزارش پرشین خودرو، در جلسه اختتامیه ممیزی گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت ISO TS 16949:2009 و ISO 9001:2008 که با ارائه گزارش مبسوطی از نقاط قوت و نقاط بهبود توسط ممیزان شرکت توف نورد همراه بود شرکت مگاموتور موفق به تمدید این گواهینامه شد.

محمدرضا شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور در اختتامیه ممیزی صدور گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت با بیان اینکه این ممیزی حلقه ای از یک زنجیره ارزشی است که یک سمت آن رضایتمندی مشتری و سمت دیگر آن فعالیت پایدار بنگاه است گفت: این ممیزی تمام موضوعاتی که در رسیدن ما به این دو هدف مهم و اساسی تاثیرگذار است را مورد بررسی قرار می دهد و از همکاران می خواهم تمام نقاط قوت و قابل بهبود را مورد توجه ویژه خود قرار داده و در جهت رشد، توسعه فعالیت ها و رسیدن به اهداف گروه خودروسازی سایپا در سایه کارگروهی و تخصصی حرکت کنیم.

شیخ عطار با تاکید بر اهمیت گواهینامه های کیفی و تشکر از تلاش های معاونت طرح و برنامه و کارکنان مگاموتور گفت: امیدوارم موضوعات مورد ارزیابی، اولویت بندی و در جلسات دوره ای مطرح شود و نقاط قابل بهبود هرچه زودتر به نقاط قوت سازمان تبدیل شود.

وی تاکید کرد: رسیدن به نقطه قابل قبول، مرحله ای و زمانبر است ، بنابراین بدون زحمت نخواهد بود و باید به این باور برسیم که رسیدن نقطه قابل قبول و هدف های تعیین شده نیاز به همکاری همه افراد سازمان خواهد داشت.
مهر

کد خبر 70034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha