کد خبر 70062
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱

پرشین خودرو: مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.

به گزارش«پرشین خودرو»، مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.

 
«بابک رمضانی» از انجام ۳۷ عملیات آتش‌نشانان از ۸ صبح ۲۴ اسفند ۹۵ تاکنون «۲۲:۱۰» خبر داد و گفت: در این حوادث ۵ باب منزل مسکونی دچار حادثه آتش‌سوزی شده است، افزود: علت آتش‌سوزی در دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.

وی در ادامه به ۲۲ مورد عملیات اطفای آتش‌سوزی ضایعات و علفزار اشاره کرد و گفت: آتش زدن درخت و فضای سبز هم‌چنین ضایعات و عدم توانایی در کنترل حجم آتش، آتش‌نشانان را به محل حادثه فراخواند.

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت با بیان این‌که تا «ساعت ۲۲:۱۰»  ۱۳ نفر به‌علت سوختگی‌های ناشی از بی‌احتیاطی‌های چهارشنبه آخر سال به بیمارستان سوختگی ولایت مراجعه کردند، افزود: بیشترین آسیب وارده از ناحیه دست و صورت به‌علت استفاده از مواد منفجره و آتش‌بازی اعلام شد.

رمضانی گفت: مرکز کنترل ۱۲۵ آتش‌نشانی تاکنون پاسخگوی ۷۱۱ تماس شهروندان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: دیگر عملیات‌های محوله یک مورد آتش‌سوزی در اماکن عمومی، یک مورد نشت المک گاز، دو مورد قفل درب و یک مورد گیر کردن دست و ۵ مورد هم استقرار خودرویی بوده است.
 
 
 
منبع: ایسنا
کد خبر 70062

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha