کد خبر 70075
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸

پرشین خودرو: برنامه تلویزیونی "خندوانه" در فصل جدید خود با پخش قطعه "زندان" از محسن چاوشی که مدت ها بود نوید پخش ان را به مخاطبانش می داد به استقبال رقم زدن روزهای جدید در سری جدید خود برای تماشاگران شبکه نسیم رفت.

به گزارش«پرشین خودرو»، برنامه تلویزیونی "خندوانه" در فصل جدید خود با پخش قطعه "زندان" از محسن چاوشی که مدت ها بود نوید پخش ان را به مخاطبانش می داد به استقبال رقم زدن روزهای جدید در سری جدید خود برای تماشاگران شبکه نسیم رفت.

در این سری از "خندوانه" هر چه پیش می رویم، گویا اتفاق های جالب توجه دیگری نیز رخ می دهند که یکی از آن ها خواننده شدن برخی از بازیگران در این برنامه است.
 

اشکان خطیبی برای خندوانه می‌خواند


اشکان خطیبی بازیگر تلویزیون و سینما در جدیدترین سری فعالیت های خود تک قطعه ای با عنوان "امسال سال ماست" را برای برنامه "خندوانه" تولید کرده  و تصمیم دارد این قطعه را به عنوان یک هدیه به این  برنامه تلویزیونی تقدیم کند.

ترانه تک قطعه "امسال سال ماست" را حسین غیاثی سروده و موسیقی آن را اشکان خطیبی و امیر عظیمی سا خته اند.

البته اشکان خطیبی به تازگی فعالیت موسیقایی خود را به شکل جدی تر دنبال نموده و درا ین روند، حتی در بخش موسیقی تلفیقی سی ودومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر نیز روی صحنه رفت.

خطیبی میکس و مسترینگ قطعه " امسال سال ماست" را انجام داده است.

اشکان خطیبی برای خندوانه می‌خواند


از دیگر رویدادهای تصویری سری جدید " خندوانه" مربوط به حضور عروسک های جدید در این برنامه است به گونه ای که رامبد جوان تلاش می کند با حضور 4 عروسک با ظاهری عجیب ، جای خالی جناب خان را برای بیننده های تلویزیون پر کند.

گذشت زمان به خوبی ثابت می کند که آیا عروسک های جدید جایگزین خوبی برای جناب خان دوست داشتنی هستند یا خیر؟!

اشکان خطیبی برای خندوانه می‌خواند


رامبد جوان بنا بر گفته خودش، تا شهریور ماه 1396 برای تلویزیون " خندوانه" می سازد و پس از آن تصمیم دارد با پدر شدن ، خانواده خود را گسترش دهد.

 

 

 

منبع: میزان

کد خبر 70075

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha