کد خبر 86447
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴
وضعیت ترافیک راه‌های کشور

پرشین خودرو:محور‌های فارسان-کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری، کرمان-سیرجان در استان کرمان و یاسوج-گچساران در استان کهگیلویه‌ و‌ بویراحمد شاهد بارش برف است و رانندگان برای تردد در این محورها حتماً زنجیر چرخ داشته باشند.

به گزارش پرشین خودرو،بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار بر‌خط‌، ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.

‌کل تردد ثبت ‌شده در شبانه‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2130 دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل 8.3 درصد کاهش ‌نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 12.8 درصد‌، اوج تردد بین ساعات 17 الی 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صبح صورت پذیرفت؛ هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

در حال حاضر شاهد بارش برف در محور‌های فارسان - کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری، کرمان-سیرجان در استان کرمان و یاسوج - گچساران در استان کهگیلویه‌و‌بویراحمد، هستیم؛ رانندگان برای تردد در محورهای کوهستانی‌ حتماً زنجیر چرخ داشته باشند.

کد خبر 86447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha