کد خبر 86463
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
احداث 10 جایگاه سوخت کوچک مقیاس در تهران

پرشین خودرو:شهردار منطقه 2 از امـضای قرارداد احداث 10 جایگاه سوخت کوچک مقیاس (تک سـو) بنزین، گازوئیل و CNG با هدف مدیریت زمان و صرفه جویی در هزینه احداث جایگاه در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو،رسول کشت پور با اشاره به احداث این جایگاه‌های کوچک سوخت در منطقه 2 گفت: این جایگاه‌ها در ترمینال‌های مسافربری، پایانه‌های تاکسیرانی، توقف گاه‌ها، مجتمع‌ها و همچنین شهرک‌های مسکونی روباز کارآیی دارد.

وی درباره اینکه ساخت جایگاه مقیاس کوچک با اهداف تسـهیل دسترسی به جایگاه های عرضه سوخت احداث می شوند، افزود: کاهش طول صف جایگاه ها، کاهش تملک اراضی، کاهش هزینه ساخت جایگاه بنزین، گازوئیل و CNG ، تسریع در امر اجرای جایگاه سوخت و امکان سرویس دهی با ایمنی کافی و خدمت رسانی بهتر به شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

بر اساس گزارش شهرنوشت، شهردار منطقه 2 با اشاره به اینکه این اقـدام از طریق انعقاد قرارداد مشترک با شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: در مراحل ساخت و نصب این مجاری عرضه سوخت تمامی استانداردها و الزامات بهداشت و همچنین ایمنی و محیط زیست به طور کامل رعایت خواهد شد، به طوری که در این باره توافق کردیم ظرف 6 ماه این طرح اجرایی شود.

کد خبر 86463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha