داوران بخش پوستر دومین جشنواره هنری حرکت معرفی شدند

پرشین خودرو:مجید عباسی، کسری عابدینی و ایمان صفایی به عنوان داوران بخش پوستر دومین دوره جشنواره هنری ایران خودور، "حرکت" انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی جشنواره حركت،‌ مجید عباسی، کسری عابدینی و ایمان صفایی به عنوان داوران و هیات انتخاب بخش پوستر دومین جشنواره هنری ایران خودرو انتخاب و معرفی شدند تا این فستیوال هنری در دومین گام خود مانند دوره اول جزو برنامه‌های موفق هنری سال باشد.




برمبنای این گزارش،‌ در فراخوان جشنواره «حرکت» سه موضوع « عشق به خودرو»، «خودرو ملی، زندگی ایرانی»، «ایران خودرو در سراسر ایران» برای هنرمندان عکاس، « ایران خودرو، نگاه به آینده»، «تولید و اشتغال، توسعه پایدار»، «صنعت خودرو و تعاملات بین‌المللی» موضوعات مطرح‌شده برای طراحی پوستر و موضوع مسابقه کاریکاتور «اخلاق رانندگی» تعیین شده است.


هنرمندان برای حضور در این جشنواره از زمان اعلام فراخوان تا اول بهمن 96 فرصت دارند آثار خود را به پایگاه اینترنتی www.Artikco.ir ارسال کرده و اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره و جوایز آن را نیز از طریق همین سایت یا دبیرخانه دائمی آن کسب کنند. زمان اتمام فراخوان غیرقابل تمدید است.


گفتنی است،‌ زمان برگزاری نمایشگاه آثار جشنواره ۲۴ و ۲۵ بهمن و هم زمان با همایش بین‌المللی صنعت خودرو در سالن همایش‌های برج میلاد خواهد بود.


مراسم اختتامیه این برنامه هنری نیز هفدهم بهمن در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.


علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن ۸۶۰۷۲۶۰۲ تماس بگیرند.

کد خبر 87248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha