بیش از 95 میلیون بازدید از سایت فروش سایپا!

پرشین خودرو: قائم‌مقام فن‌آوری اطلاعات مرکز مطالعات، برنامه‌ریزی استراتژیک و فن‌آوری اطلاعات گروه سایپا گفت: در مدت 27 ساعت اجرای طرح پیش‌فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا، بیش از 95 میلیون بازدید از سایت فروش این مجموعه صورت گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، حسن حسین‌آبادی افزود: در این طرح تعداد 50 هزار دستگاه خودرو پیش‌فروش شد و براساس برآوردها و اطلاعات موجود، تعداد متقاضیان 30 برابر این تعداد خودرو بوده و طبعاً از هر 30 نفر تنها یك نفر موفق به ثبت‌نام شده و 29 نفر دیگر امكان خرید را پیدا نكرده و احتمالاً از این امر ناراضی شده‌اند.

به‌گفته وی در دقایق نخست اجرای طرح پیش‌فروش محصولات سایپا، تعداد 709 هزار و 98 كاربر كه معادل یك‌میلیون و 781 هزار و 865 درخواست و رقمی معادل 6 میلیون و 13 هزار و 798 بازدید از صفحات سایت بوده، به ثبت رسیده كه این موارد در تصاویر و فیلمهای تهیه شده از سایتهایی كه اطلاعات تحلیلی درخصوص سایت فروش سایپا را ارائه می‌دهند، توسط رسانه‌های خبری كه در محل نظارت بر عملیات فروش حضور داشتند، به ثبت رسیده و قابل استعلام از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

 قائم‌مقام مركز مطالعات، برنامه‌ریزی و فن‌آوری استراتژیك گروه سایپا ادامه داد: در مدت 27 ساعت كه فرایند پیش‌فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به اجرا درآمد، در مجموع 95 میلیون و 218 هزار و 431 فقره بازدید از سایت فروش سایپا صورت گرفته است.

حسین‌آبادی افزود: از میان این تعداد بازدید، 55 میلیون و 961 هزار و 485 ارجاع از طریق سایت www.saipacorp.com تعداد 26 میلیون و 105 هزار و 575 ارجاع از طریق جست‌وجو در گوگل و تعداد یك ‌میلیون و 383 هزار و 118 ارجاع از طریق سایت www.saipagroup.ir به سایت فروش سایپا صورت گرفته است و9 میلیون و 486 هزار و 173 نیز مراجعه مستقیم از طریق سایت saipa.iranecar.com و مابقی 2 میلیون و 282 هزارو 80 بازدید از سایتهای اینترنتی دیگر صورت پذیرفته است.

وی تأكید كرد: این میزان بازدید باتوجه به مشخص بودن میزان ارجاع‌های انجام شده از سایر سایتها به سایت فروش و قابلیت ره‌گیری و گزارش‌گیری از پهنای باند مصرفی، نشست‌های ایجادشده از مشتریان به آدرس فروش اینترنتی سایپا و به‌طور كلی حجم درخواست‌های ارسال‌شده برای سایت فروش سایپا كاملاً مشخص و قابل ردیابی بوده است.

کد خبر 102045

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha