63 اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی شیراز تحویل شد

پرشین خودرو: مدیرعامل شركت ایران خودرودیزل از شماره‌گذاری و تحویل 63 دستگاه اتوبوس درون‌ شهری به سازمان اتوبوسرانی شهر شیراز و تكمیل تعهدات قراردادی به این سازمان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی یونسیان، با اعلام این خبر گفت: 63 دستگاه اتوبوس درون‌ شهری تحویل شده آخرین محموله از تعهد تحویل محصولات در قرارداد شركت ایران خودرودیزل با سازمان اتوبوسرانی شهر شیراز است كه بخش عمده آن پیش از این تحویل شده و هم ‌اكنون در حال فعالیت در خطوط اتوبوسرانی این شهر و خدمت‌رسانی به هموطنان است.

وی افزود: با وجود تكمیل موضوع قرارداد ایران خودرودیزل با سازمان اتوبوسرانی شیراز، هم‌اكنون مذاكرات دیگری در خصوص امضای قراردادهای جدید و استفاده از سایر محصولات ایران خودرودیزل در ناوگان حمل و نقل شهری این شهر در جریان است.

یونسیان بیان كرد: توسعه حمل و نقل عمومی به عنوان عنصری كلیدی در راستای افزایش ارتقا سطح زندگی مردم باید مورد توجه قرار گیرد و شركت ایران خودرو دیزل برای نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی كشور و تولید محصولات مورد نیاز آمادگی كامل دارد.

 

اتوبوس ایران خودرودیزل


وی افزود: در حال حاضر و بنابر آمارهای منتشر شده بیش از 17هزار دستگاه اتوبوس درون‌شهری فرسوده در خطوط اتوبوسرانی شهرها در حال فعالیت است و شركت ایران خودرودیزل به عنوان بزرگترین تولیدكننده خودروهای تجاری در كشور، می‌تواند سهم خود را با توجه به برخورداری از توان تولید محصولاتی با استانداردهای روز دنیا در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به‌خوبی ایفا كند.

یونسیان همچنین طرح جدید بازسازی ناوگان اتوبوسرانی مستعمل شهری در ایران خودرودیزل را طرحی جذاب برای شهرداری‌ها و سازمان‌های اتوبوسرانی شهرها توصیف و خاطرنشان کرد: ایران خودرودیزل به عنوان بزرگ ترین خودروساز تجاری كشور می تواند سهم بزرگی در اجرای این پروژه ایفا كند.

کد خبر 108730

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha