یک فناوری جذاب و مشتری‌پسند در آیفون‌های ۲۰۲۰

پرشین خودرو: شرکت اپل احتمالاً از یک فناوری جذاب و مشتری‌پسند در آیفون‌های سال ۲۰۲۰ خود استفاده خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، اپل برای بهبود عکاسی و فیلم‌برداری آیفون برنامه دارد و ممکن است قدم را فراتر از اضافه کردن یک دوربین عقب سوم بگذارد.

منابع بلومبرگ می‌گویند که این غول تکنولوژی در حال توسعه یک سیستم دوربین سه بعدی است که از اسکنر لیزری استفاده می‌کند تا اطلاعات عمقی را در فواصل بسیار بزرگ‌تر از سیستم نمایش نقطه‌ای که در فناوری تشخیص چهره آیفون‌های فعلی استفاده می‌شود، دریافت کند.

گفته می‌شود که هدف اصلی اپل دستیابی به فناوری واقعیت افزوده در آیفون‌های سال ۲۰۲۰ است. این امر می‌تواند ابعاد و اندازه‌ها را اندازه‌گیری کند، همچنین به گرفتن عکس‌های اصلاحا پرتره کمک می‌کند چرا که دوربین برای گرفتن آن نیاز به تشخیص اشیای پس‌زمینه دارد.

طبق گفته یکی از منابع، شرکت اپل با شرکت سونی درباره آزمایش حسگرها صحبت کرده است.

اگر این شایعات درست باشد، اپل می‌تواند اواخر سال ۲۰۲۰ آیفون‌های لیزری را معرفی کند.

شرکت اپل می‌خواست ارتقای خود را در سال ۲۰۱۹ انجام دهد، اما به دلایل نامعلومی آن را به تعویق انداخت. پس برای امسال شما مجبور به سازش با ارتقاهای دیگر خواهید بود که شامل دوربین عقب سوم و احتمالاً یک حسگر بهبود تشخیص چهره و همچنین تغییر درگاه شارژ از پورت‌های کنونی به USB-C است.

برخی می‌گویند اپل در حال برنامه‌ریزی نسخه‌های به روز شده از آیپد معمولی و آیپد مینی برای انتشار در سال ۲۰۱۹ است.

طبق این برنامه‌ریزی اپل در آینده نزدیک بسیار پرمشغله خواهد بود و احتمالاً با جلب رضایت مشتریان روزهای بهتری در انتظار این شرکت خواهد بود.

کد خبر 109366

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha