سبد محصولات آمیكو گسترش می یابد

نشست مشترك مدیرعامل شركت ارس خودرو دیزل(آمیكو) و رئیس سازمان منطقه آزاد ارس در راستای گسترش همكاری های منطقه ای برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، شهرام فداکار مدیرعامل شركت ارس خودرودیزل(آمیکو)، پس از دیدار مذکور، با اشاره به پتانسیل های موجود در منطقه آزاد ارس گفت: سازمان منطقه آزاد ارس به عنوان یكی از مناطق آزاد مهم كشور از نظر موقعیت سوق الجیشی و صنعتی شناخته می شود و دومین منطقه آزاد توسعه یافته در حال رشد کشور است.

وی ادامه داد: امیدواریم از پتانسیل های شركت ارس خودرودیزل به عنوان یكی از تولیدكنندگان خودروهای تجاری بخش خصوصی در منطقه آزاد اَرس بیشتر استفاده شود.

فداكار افزود: شركت ارس خودرودیزل به عنوان یكی از بزرگ ترین برندهای صنعتی این منطقه در حال گسترش سبد محصولات خود است و تحویل كمپرسی 2631 EEV خود را به زودی و با استاندارد آلایندگی یورو٥ پلاس به عنوان یك برند ایرانی آغاز خواهد كرد.

وی همچنین از افزایش تولید پیكاپ آسنا و همچنین معرفی ورژن مجهز به موتور توربوشارژ و گیربكس اتوماتیك این خودرو خبر داد.

مدیرعامل آمیکو تصریح كرد: ارس خودرو دیزل در سال آینده نیز برنامه معرفی كامیونت جدید را خواهد داشت و قصد دارد با استفاده از توان صنعتی و علمی صنعت گران و قطعه سازان منطقه ارس، تولید قطعات در بخش داخلی سازی و البته كامیونت های كاربری خود را در این منطقه متمركز كند.

فداكار در پایان خاطرنشان كرد: ارس خودرو دیزل با برند ایرانی (آمیكو) می كوشد كه با توسعه سبد محصول و پلتفرم های خود نقشی موثر در تولید كشور ایفا كند و در این مسیر به حمایت های منطقه آزاد اَرس نیازمند است كه خوشبختانه تفكر مدیریت حاكم بر این منطقه نیز در همین سمت و سو قرار دارد.

 

نشست مدیرعامل آمیکو و مدیرعامل منطقه آزاد ارس

 

کد خبر 129960

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha