2 «تارا» در انتظار شرکت کنندگان 2 مسابقه تلویزیونی

ایران ‌خودرو در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی خود، با اختصاص دو دستگاه "تارا" به عنوان جایزه، از دو مسابقه تلویزیونی که توسط پلیس راهور ناجا با هدف فرهنگ‌سازی در زمینه کاهش تصادفات و حوادث جاده‌ای تهیه شده است، حمایت می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، ایران‌خودرو جوایز دو مسابقه تلویزیونی "دوراهی" شبکه دوم سیما و "فرهنگ ترافیک" شبکه سه سیما که توسط راهور ناجا تولید شده را با ارایه دو دستگاه خودروی "تارا" تامین کرده است.

این خودروساز در زمینه ارایه محتوا برای طرح سوالات فنی مربوط به خودرو و پاسخ‌های آن نیز در این مسابقات حضور فعالی دارد.

دو برنده خوش شانس این مسابقات جذاب و دیدنی، دو دستگاه خودروی "تارا" محصول جدید ایران‌خودرو را از آن خود خواهند کرد. این مسابقات در شب‌های نوروز از شبکه دوم و سوم‌سیما پخش می‌شود.

 

پلیسهمچنین ایران‌خودرو، اقدام به تامین جوایز برنامه‌های رادیویی فرهنگ ترافیک در شبکه سلامت کرده است. به برندگان مسابقاتی که در این شبکه‌ رادیویی برگزار می‌شود، اهدای دو هزار کد تخفیف اشتراک امدادیار ایران‌خودرو، فارغ از نوع خودرو در نظر گرفته شده است. با این کد تخفیف، دارنده خودرو مجاز به استفاده رایگان از خدماتی مانند حمل رایگان به تعمیرگاه، پنچرگیری و... خواهد شد. در این پویش، شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) و امداد خودرو ایران نیز حضور فعالی دارند.

افزون بر این، ایران خودرو با اختصاص کارت هدیه از برندگان مسابقه نقاشی کودکان، نوجوانان و بانوان فرهنگ‌یار با موضوع ترافیک که توسط راهور ناجا برگزار خواهد شد، تقدیر می‌کند. فراخوان شرکت در این رقابت نیز متعاقبا از سوی ناجا اعلام خواهد شد.

کد خبر 130871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha