پیش بینی ارائه افزون بر ۱۰۰ هزار خدمات امدادی در نوروز ۱۴۰۲

مدیرعامل امداد خودرو ایران پیش بینی کرد که در نوروز ۱۴۰۲ بیش از ۱۰۰ هزار خدمات امدادی به کل محصولات و فارغ از برند، ارایه خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، عباس میرحسینی، با اعلام این خبر و با اشاره به این که در طرح امداد نوروزی مشترک با سایپا در سال ۱۴۰۲، ۲۵۰۰ اکیپ شیفت از سوی ایران خودرو و ۸۰۰ اکیپ شیفت از سوی سایپا به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به مردم کشور هستند، گفت: ۳۰ پایگاه در مسیرهای پرتردد به صورت مشترک خدمات امدادی ارایه خواهند داد.

وی با بیان این که به صورت شبانه روزی در تمام ایام ۲۰ روزه طرح، خدمات رسانی صورت خواهد گرفت، بیان کرد: برای ماه مبارک رمضان نیز تمهیدات لازم برای مسافران دیده شده است و امسال برای نخستین بار و پس از اتحاد استراتژیک دو خودروساز ایران خودر و سایپا، تمامی جاده های کشور به صورت سراسری تحت پوشش خدمات امدادی قرار خواهد گرفت و بیش از ۱۴۲۳ شهر و روستا پوشش امدادی خواهد شد. 
میرحسینی یادآور شد: مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو و سایپا برای دریافت خدمات امدادی می توانند از سرشماره ۰۹۶۴۴۰ و اپلیکیشن ایساکو برای ایران خودرو و سرشماره ۰۹۶۵۵۰ برای دریافت خدمات سایپا تماس بگیرند. 
وی اظهار امیدواری کرد، در سال جاری و با این اتحاد و همکاری مشترک، مردم کشورمان در سفرهای خود دغدغه ای نداشته و این خدمات صادقانه کمک کرده تا از ارایه خدمات غیر استاندارد توسط امدادگرهای متفرقه جلوگیری شود.
مدیرعامل امداد خودرو ایران با اشاره به خطرات و تهدیدهای امدادخودروهای متفرقه و بی هویت در سطح راه ها و جاده های کشور، تاکید کرد: از مردم شریف کشورمان می خواهیم از طریق سامانه ها و درگاه های ارتباطی اطلاع رسانی شده خدمات را دریافت کنند تا منجر به دریافت خدمات بی کیفیت از طریق امدادگران متفرقه و نمایندگی ها یا تعمیرگاه های غیراستاندارد نشود. 
میرحسینی اضافه کرد: تمام ناوگان ایران خودرو و سایپا مجهز به تجهیزات به روز بوده و قطعا تجربه و تخصص لازم را دارند و حتما از قطعات اصلی ایساکو و سایپا یدک استفاده می کنند.

به گفته وی، نه تنها ایران خودرو و سایپا به محصولات یکدیگر خدمات خواهند داد، بلکه امسال و در پی اجرای این طرح مشترک، به همه خودروها فارغ از برند، خدمات امدادی و عمومی ارایه خواهد شد.

کد خبر 142176

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha