کامیون کشنده فاو J۶ قیمت خورد / مدیرعامل گروه بهمن: کامیون FAW J۷ می آید

گروه بهمن قصد دارد کامیون کشنده فاو J۶ را چهار میلیارد و ۶۷ میلیون تومان به بازار عرضه کند.  

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل گروه بهمن، به مشتریان تجاری اطمینان داد که این شرکت بهترین‌ها را برای آنها عرضه می‌کند.

بیوک علیمرادلو، در آیین معرفی کشنده‌های FAW j۷-۵۵۰ و کمپرسی FAW j۶ و جفت محور FAW j۶ گفت: در این آیین به طور رسمی اعلام می‌کنیم توانستیم کامیون کشنده فاو J۶ (تک محور) را به مرحله تولید برسانیم‌ و FAW J۷ را که مدت‌ها منتظر آن بودیم به زودی عرضه خواهد شد.  

وی با اشاره به تلاش‌های بهمن در خصوص نقش این شرکت در حمل و نقل کشور گفت: فعالیت ما با هدف توسعه و رونق کشور انجام می شود و بخش خصوصی در یک اقتصاد رونق یافته می‌تواند رشد کند.

مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به همگامی گروه بهمن با تحولات روز صنعت خودروی دنیا متذکر شد: تلاش می‌کنیم نسبت به تحولات صنعت خودرو در دنیا عقب نمانیم و به همین خاطر برنامه جدی برای خودروهای برقی داریم، ما ایستاده‌ایم و کشور را به جلو می‌بریم.

کامیون های سیباموتور

مدیرعامل سیباموتور:

سیبا موتور شریک انحصاری FAW در ایران است

بهزاد حق‌بر مدیرعامل سیبا موتور، در ادامه این مراسم گفت: سیبا موتور تنها تولیدکننده محصولات FAW در ایران است و سیبا موتور قصد دارد تنوع و کیفیت محصولات خود را افزایش دهد و در آینده سبد کاملی از محصولات فاو به بازار عرضه می‌شود.
وی یادآور شد: سیبا موتور بالاتر از استانداردهای وزارت صمت تولید می‌کند و در حوزه فروش رتبه یک کشوری را بدست آورده‌ است و کاهش امتیاز منفی نشان از بهبود روند خدمات رسانی شرکت سیبا موتور دارد.
مدیرعامل سیبا موتور افزود: ما از پلتفرم ۴۲۰ به ۴۶۰ گذر کردیم و امروز محصول J۷ نسل بالاتر از J۶ است.

وی در خصوص تاریخچه شکل‌گیری سیباموتور گفت: سیبا موتور در سال ۱۳۸۳ تاسیس شد و در سال ۱۳۹۱ رسما اولین محصول خود را در تبریز تولید کرد و از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ محصولات با ۴۲۰ اسب بخار ارائه شد.
حق‌بر در خصوص جایگاه محصولات این شرکت در بازار اظهار کرد: روند تولید در سال‌های گذشته نشان می‌دهد ۳۳ درصد بازار را در اختیار داشتیم اما به دلیل تحریم‌ها بخشی از این بازار از دست رفت اما در سه سال اخیر بخشی از سهم از دست رفته بازار را پس گرفته‌ایم.

کامیون های سیباموتور

سری J۷ یک شاهکار است

ابراهیم افشار مدیر کسب و کار حوزه تجاری گروه بهمن، سری J۷ شرکت FAW را یک شاهکار دانست و در خصوص جایگاه شرکت FAW در ساخت خودروهای تجاری گفت: به صورت میانگین شرکت FAW سالانه در چین ۳۰۰ هزار دستگاه تولید خودرو تجاری تولید دارد. فاو بیشترین سهم بازار را در پنج سال گذشته کشور چین داشته و از سال ۲۰۰۶ تا کنون فاو در رده اول فروش خودروهای تجاری در دنیا است.

وی یادآور شد: در سال آینده محصول ۱۹ تن را خواهیم داشت و در بخش کشنده، محصول ۴۶۰ را با تغییرات عمده به بازار عرضه می کنیم.

کد خبر 144122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha