بهمن دیزل نماینده شرکت سوئیسی تولیدکننده تجهیزات خدمات شهری است / ۲۰ کامیون فورس تحویل سازمان پسماند شهرداری تهران شد

مدیرعامل شرکت بهمن دیزل گفت: ما تجربه خوبی در ساخت و پشتیبانی از خودروهای خدمات شهری داریم بطوریکه نماینده شرکت سوئیسی تولید کننده تجهیزات خدمات شهری، فرودگاهی و راهداری هستیم.

به گزارش پرشین خودرو، حسین خضری، با اعلام این خبر در حاشیه تحویل کامیون های فورس به سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، اظهار داشت‌: تمام تلاش ما این است که به حسن نیت سازمان مدیریت پسماند پاسخی مناسب دهیم.

وی با بیان اینکه مجموعه بهمن دیزل و تیم‌های تحقیق و توسعه این شرکت می‌تواند پاسخگویی نیازهای شهر تهران باشد، افزود: بهمن دیزل تجربه خوبی در ساخت و پشتیبانی از خودروهای خدمات شهری دارد و این شرکت نماینده شرکت بوشونگ سوئیس است؛ شرکت بوشونگ سوئیس که از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های تولید کننده تجهیزات خدمات شهری، فرودگاهی و راهداری در دنیا است که با بهمن دیزل تجربه همکاری دارد.

مدیرعامل بهمن دیزل اضافه کرد: کامیون‌های فورس دارای سه سال گارانتی یا ۲۵۰هزار کیلومتر گارانتی هستند و خرسندیم که این محصولات در حوزه خدمات شهری و برای خدمات رسانی به شهروندان به کار گرفته می‌شود.

کامیون فورس

همچنین رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، با بیان اینکه شهرداری در نوسازی و مکانیزاسیون ناوگان پسماند شهر تهران به ظرفیت تولیدات داخلی توجه ویژه دارد، متذکر شد: بهمن به خوبی به تعهدات خود در مرحله اول عمل کرد و حتی زودتر از زمان قرارداد، کامیون‌ها را تحویل داده است.

وی در خصوص جزئیات قرارداد با گروه بهمن گفت: این قرارداد به منظور تامین ۸۵ دستگاه کامیون پشتیبان خدمات منعقد شد که در گام اول ۲۰ دستگاه کامیون تحویل سازمان شد و مابقی طی بازه زمانی چهار ماهه با کاربری به ناوگان ملحق خواهد شد.

محمدی افزود: طی ماه‌های آینده ناوگان خدمات شهری به طرز محسوسی نوسازی می‌شود.

وی بر ضرورت ورود مجموعه‌های دانش بنیان و مهندسی در داخلی‌سازی تجهیزات مورد نیاز شهرداری تاکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک مجموعه‌های تحقیق و توسعه، به تولید خودروهای خدمات شهری در تراز دنیا دست پیدا کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران خاطرنشان کرد: شهری به وسعت ۱۳۰ میلیون کیلومتر مربع را نمی‌توان با کارگر اداره کرد، ما باید بتوانیم تجهیزات روز دنیا در ارائه خدمات شهری را به روز رسانی کنیم.

یادآور می شود که بهمن دیزل از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن با سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران قراردادی امضا کرده که طی آن ۸۵ دستگاه فورس ۶ تن خوابدار تحویل این سازمان خواهد شد. این شرکت روز ۱۲ آذرماه ۱۴۰۲، تعداد ۲۰ دستگاه از کامیون های فورس را تحویل داده است.

کد خبر 144092

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha