کد خبر 37357
۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲

پرشین خودرو: با پیوستن بابک حمیدیان و ریما رامین‌فر به پروژه سینمایی «مرگِ ماهی» به کارگردانی روح‌الله حجازی، تاکنون سه کاراکتر فیلم قطعی شده‌اند و گروه در حال مذاکره با هفت بازیگر شاخص دیگر برای بازی در این فیلم است.

به گزارش «پرشین خودرو»، مهناز افشار نخستین بازیگری بود که با «مرگِ ماهی» قرارداد بست و در روز اول مهرماه، بابک حمیدیان و ریما رامین‌فر هم به تیم بازیگران پیوستند و قرارداد خود را امضا کردند.

 هندوانه خوری مهناز افشار و حمیدیان

 بابک حمیدیان که بازیگر مرد سال ۹۱ تئاتر ایران است، سال گذشته با بازی درخشان در «چ» ابراهیم حاتمی‌کیا و «رستاخیز» احمدرضا درویش، سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از جشنواره فجر دریافت کرد.

ریما رامین‌فر هم چندی قبل در سریال «پایتخت» خوش درخشید و محبوبیت برای مخاطب عام را به تبحر خود در بازیگری که در تئاتر به دست آورده بود، افزود.سیدروح‌الله حجازی اکنون در حال انجام مذاکرات فشرده با چندین بازیگر شاخص دیگر است تا در روزهای آینده برای هفت نقش دیگر این فیلم با آن‌ها قرارداد امضا کند. ایفای هرکدام از این هفت نقش قرار است به یکی از بازیگران چهره‌ی سینمای ایران سپرده شود.

در پشت دوربین هم، گروه در حال توافق با بهترین عوامل فنی سینمای ایران است و در یکی دو روز گذشته، تدوین این فیلم توسط هایده صفی‌یاری و سپیده عبدالوهاب که مادر و دختر هستند، قطعی شده است.

هایده صفی‌یاری از شاخص‌ترین تدوین‌گران سینمای ایران است که برای تدوین «آژانس شیشه‌ای»، «روبان قرمز»، «چهارشنبه سوری» و «نارنجی‌پوش» سیمرغ جشنواره فجر گرفت و برای «جدایی نادر از سیمین»

هم جایزه انجمن منتقدان را به خود اختصاص داد. سپیده عبدالوهاب نیز برای «وقتی همه خوابیم» و «خون بازی» سیمرغ بهترین تدوین را از جشنواره فجر گرفته است.

نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی «مرگِ ماهی» به صورت توأمان برعهده سیدروح‌الله حجازی است که می‌گوید اگرچه سه فیلم قبلی‌اش را دوست دارد اما «مرگ ماهی» تنها فیلمی است که آرزوی ساختنش را دارد.

اکنون محمدرضا گوهری در حال بازخوانی متن حجازی برای انجام تغییرات احتمالی است تا این فیلم در ماه آینده جلوی دوربین برود و برای حضور در جشنواره فجر آماده شود.

کد خبر 37357

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha