پرشین خودرو: علیرضا عصار گفت: « ما قهرمانان‌مان را از میان کسانی که به میزشان چسبیده‌اند، دروغ می‌گویند و دزدی می‌کنند انتخاب نخواهیم کرد.»

به گزارش«پرشین خودرو»، علیرضا عصار با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو گفت: « ما قهرمانان‌مان را از میان کسانی که به میزشان چسبیده‌اند، دروغ می‌گویند و دزدی می‌کنند انتخاب نخواهیم کرد.»

علیرضا عصار که آخرین کنسرت خود را سال 1389 در سالن وزارت کشور روی صحنه برد، پس از شش سال به عرصه اجرای زنده بازگشت.
 
علیرضا عصار: قهرمانان ما به میز نچسبیده اند
 

علیرضا عصار پس از خواندن قطعه اول خطاب به حاضران گفت: «شش سال است که به این لحظه فکر و خودم را برای آن آماده می‌کنم. بارها با خود تصور کرده‌ام که در این لحظه چه خواهم گفت و احساسم را چگونه بیان خواهم کرد اما با توجه به حادثه تلخ ساختمان پلاسکو هیچ کدام از تصوراتم را برای این لحظه مناسب نمی‌دانم.»

عصار ادامه داد: «قطعه «با قدسیان آسمان» را در ابتدا برای امیرالمومنین (ع) خواندم اما اکنون گمان می‌کنم این قطعه می‌تواند پیشکشی به همه قهرمانان و پهلوانان ما باشد. من نه علاقه‌ای به سیاست دارم و نه می‌خواهم حرف سیاسی بزنم و این‌ها تنها نظریات یک شهروند است. ما قهرمانان‌مان را از میان کسانی که به میزهایشان چسبیده‌اند، دروغ می‌گویند و دزدی می‌کنند انتخاب نخواهیم کرد. قهرمانان ما کسانی هستند که در حادثه ساختمان پلاسکو پرپر شدند. می‌خواهم به احترام این قهرمانان 30 ثانیه سکوت کنیم.»


او پیش از اجرای قطعه دوازدهم خطاب به تماشاگران گفت: «این آهنگ را از طرف خودم و شما به آن دسته از هم وطنانمان تقدیم می‌کنم که با وجود زندگی در کشوری سرشار از ثروت، در گور می‌خوابند، به کسانی تقدیم می‌کنم که شریف‌اند، فامیل وزیر و وکیل، آقازاده و رانت‌خوار نیستند و برای حداقل دستمزد، روزانه بسیار بیش از هشت ساعت کار می‌کنند. به جوانانی تقدیم می‌کنم که تحت فشار مالی ناچار به فروش کلیه‌شان می‌شوند و امیدوارم روزی فرا برسد که نیازی به خواندن این گونه ترانه‌ها برای توصیف ایران عزیزمان نباشد.»

 

 

 

منبع: عصر ایران

کد خبر 66866

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha