گردنه کوهین در گیر کولاک شدید

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه به علت بارش برف و کولاک شدید در گردنه کوهین ممنوعیت کامل تردد کلیه وسایل نقلیه به سمت قزوین تا اطلاع ثانوی اجرا می‌شود، گفت: رانندگان از هرگونه تردد تا مساعد شدن شرایط جوی بپرهیزند.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ حسین محمدپور، اظهار کرد:در محدوده آستارا از آغ‌چای تا تونل و همچنین از بهارستان بیش از 50 سانتی‌متر برف باریده که تردد فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی با بیان اینکه بارش برف در ارتفاعات دیلمان، ماسوله، گردنه حیران، اسالم تالش و محور اسالم به خلخال ادامه دارد لذا تردد در این محورها با زنجیر چرخ امکان پذیر است،افزود: با توجه به بارش برف در ارتفاعات استان رانندگان هنگام تردد در مسیرهای برف گیر استان زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

محمدپور با بیان اینکه به علت بارش برف و کولاک شدید در گردنه کوهین ممنوعیت کامل تردد کلیه وسایل نقلیه به سمت قزوین تا اطلاع ثانوی اجرا می شود، گفت: رانندگان از هرگونه تردد تا مساعد شدن شرایط جوی بپرهیزند.

رئیس پلیس راه گیلان بیان کرد: با توجه به اینکه جاده هراز و چالوس مسدود است به همین دلیل خودروهای محور مذکور به سمت گیلان حرکت می کنند، در کوهین کلیه خودروهایی که مجهز به زنجیر چرخ نباشند، برگشت داده می شوند.

وی تاکید کرد: به دلیل بارش برف در اکثر مناطق شهری استان گیلان، مطلوب است که رانندگان در هنگام تردد فاصله طولی مناسب را حفظ کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

 

کد خبر 68159

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha