کد خبر 73532
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۳
فتوا برای ورود دختر ترامپ به عربستان!

پرشین خودرو: ایوانکا دختر رئیس جمهور آمریکا و دادمادش علی رغم یهودی بودن، با صدور فتوا شنبه همراه دونالد ترامپ وارد عربستان شدند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از العالم، منابع رسانه ای با اعلام این خبر تأکید کردند، ایوانکا و همسرش "جرد کوشنر" بدون صدور فتوای خاخامها نمی توانستند به عربستان بروند.

پیشتر، مجله آمریکایی پولیتیکو به نقل از یک مسؤول کاخ سفید تأکید کرده بود بر اساس دستورالعمل خاخامهای یهودی آنان نمی توانند روز شنبه به عربستان بروند، مگر آنکه فتوایی در این زمینه صادر شود.

بر اساس این گزارش، این سفر با آغاز مراسم یهودی در روز شنبه همزمان شده به همین دلیل آنان نمی توانند برخی کارها مانند سفر با هواپیما را انجام دهند.

البته در جریان مراسم تحلیف ریاست جمهوری ایوانکا و همسرش توانستند با دریافت مجوز و فتوا از خاخامها، با خودرو سفر کنند و خودشان را به مراسم برسانند. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز به همراه همسرش وارد عربستان شد.

هواپیمای ترامپ در فرودگاه "ملک خالد" فرود آمد. سلمان بن عبدالعزیز شاه عربستان در فرودگاه از ترامپ و همسرش ملانیا -درحالیکه حجاب نداشت- استقبال کرد. ایوانکا و همسرش از در پشتی هواپیما خارج شدند.

کد خبر 73532

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha