کد خبر 75101
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
وقتی که نیسان جوک زنبورهارا هم جذب می کند  (+عکس)

پرشین خودرو: تا کنون سابقه نداشته یک کلونی مهاجم به این بزرگی به یک خودرو حمله کند. آنها این کلونی را متشکل از 20 هزار زنبور می‌دانند.

به گزارش پرشین خودرو، یک شهروند انگلیسی ادعا کرده که هزاران زنبور به خودروی نیسان وی که در مقابل در منزلش پارک بوده حمله کرده‌اند.

 به نقل از "بی بی سی"، پس از این اتفاق رئیس انجمن زنبورداران بورلی تلاش خود را برای رهایی  نیسان جوک از دست کلونی زنبوران انجام داد .

حمله هزاران زنبور به نیسان جوک

وی رئیس انجمن زنبورداران در این خصوص گفت: تا کنون هیچ دلیل واضح و مشخصی درباره عامل جذب کننده زنبورها به خودروی نیسان پیدا نشده است.

حمله هزاران زنبور به نیسان جوک

خانم تیلور که صاحب این شاسی‌بلند نیسان محسوب می‌شود در این خصوص گفته که احتمالا زنبورها در ساعات پایانی روز قبل و پس از پارک خودرو در مقابل در به خودروی وی چسبیده‌اند. او در آن زمان پیامی را از طرف یکی از همسایگانش دریافت کرده که به وی در خصوص مراقبت از اتومبیلش هشدار داده است. 

حمله هزاران زنبور به نیسان جوک

رئیس انجمن زنبورداران  در این خصوص افزود: امکان شکل‌گیری چنین کلونی‌های در حمله زنبورها وجود دارد اما دلیل حمله به این خودرو همچنان نامعلوم است.

با این وجود وی اظهار کرد که تاکنون سابقه نداشته یک کلونی مهاجم به این بزرگی  به یک خودرو حمله کند. آنها این کلونی را متشکل از 20 هزار زنبور می‌دانند.

ماموران سازمان زنبورداری اعلام کرده‌اند، که خودروی مورد نظر دارای شکستگی و حفره‌های‌ زیادی بوده و زنبورها در هر قسمت آن نفوذ کرده‌اند.

این تهاجم زنبوری برای ساکنان خیابان نیز دردسر درست کرد و باعث وحشت آنها شد.

عصرایران

کد خبر 75101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha