تولید و عرضه 2500 دستگاه بنز در بازارهای داخلی و خارجی

پرشین خودرو: برنامه شرکت ستاره ایران، تولید و صادرات محصولات روز بنز در ایران است اما همه این اتفاقات به شرایط جدید اعلام شده از سوی دولت برای واردات و تولید بستگی خواهد داشت.

غلامرضا رزازی مدیرعامل شرکت ستاره ایران نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران  در گفت گو با خبرنگار پرشین خودرو گفت: چنانچه تعرفه واردات خودرو افزایش پیدا کند در کوتاه مدت بر بازار اثر خواهد گذاشت اما ستاره ایران از این منظر نگرانی ندارد زیرا ما امکان تولید بنز را در کشور فراهم کردیم و نگران واردات و تعرفه آن نیستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر در واردات مشکلی نداریم و به طور مثال قطعه و لوازم یدکی محصولات خود را تا جایی که امکان داشته است انبار کرده ایم و خوشبختانه تمام این قطعات نیز اصل هستند.

مدیرعامل شرکت ستاره ایران در مورد نگرانی از وجود قطعات نامرغوب بنز در بازار و نمایندگی ها گفت: این اطمینان را می دهم که قطعاتی که توسط ما عرضه می شود اصل و از خود شرکت مادر خریداری می شود و حتی ما مجوز تامین قطعه از مراجع دیگر را نداریم.

وی افزود: مشتریان ما باید این مطلب را بدانند که برای شرکت ستاره ایران بهترین خرید که سود آور هم خواهد بود، خرید از دایملر است زیرا شرکت مادر به ما تا 20 درصد تخفیف اضافی برای خرید می دهد و صرف نمی کند که از محلی دیگر این نیاز را تامین کنیم.

رزازی در مورد برنامه صادرات بعد از تولید گفت: اگر بتوانیم تولید را در تمام مدل های موجود انجام دهیم این امکان را خواهیم داشت که به کشورهای منطقه نیز صادرات انجام دهیم.

وی در پایان برنامه تولیدی ستاره ایران را 2500 دستگاه بنز در سال عنوان وخاطرنشان کرد: چنانچه صادرات در دستور کار قرار گیرد، مطمئنا برای توسعه تولید خود سرمایه گذاری های جدیدی انجام می دهیم.

کد خبر 86055

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha