کد خبر 102788
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۱
اتومبیل‌های جیمز باند به Forza Horizon 4 می‌آیند

پرشین خودرو: تریلری جدید از عنوان انحصاری کنسول مایکروسافت، Forza Horizon 4 منتشر شده است که حضور اتومبیل‌های سری فیلم‌های جیمز باند را در آن تأیید می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه،  یکی از عناوین انحصاری و محبوب مسابقه‌ای در کنسول مایکروسافت، Xbox One سری بازی‌های مسابقه‌ای Forza Horizon است. توسعه دهنده این بازی، Playground Games تریلری جدید از عنوان Forza Horizon 4 منتشر کرده است که اولین محتوای اضافه در این بازی را نشان داده است: اتومبیل‌های محبوب سری فیلم‌های جیمز باند یا مأمور 007. این بسته اضافه در نسخه نهایی Forza Horizon 4 وجود خواهد داشت و همه کسانی که بازی را در راه‌اندازی اولیه آن در 28 سپتامبر خریداری کرده‌اند و به این بسته الحاقی علاقه دارند، می‌توانند آن را جداگانه پس از عرضه نهایی و جهانی آن در تاریخ 2 اکتبر خریداری کنند.

این بسته که به صورت جداگانه فروخته خواهد شد حاوی 10 خودروی محبوب خواهد بود که برای فرنچایز جیمز باند ساخته شده بودند و توسط اصلی‌ترین شخصیت این سری فیلم‌ها یعنی 007 تا به اینجای تاریخ رانده شده‌اند. برخی از این اتومبیل‌ها قبلا در فرنچایز Forza دیده شده بودند اما خیلی از آن‌ها برای اولین بار است که در Forza Horizon دیده می‌شوند.

در ادامه می‌توانید تصاویری از این خودروها که قرار است در Forza Horizon 4 حضور داشته باشند، از نظر بگذرانید.



خودرو

 

خودرو جیمز باند

 

 

جیمز باند

 

خودرو جیمزباند

 

 

جیمزباند

 

 

جیمزباند

 

 

 

جیمزباند

کد خبر 102788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha