چک لیست پیشگیری از کرونا به تاکسیرانی‌ها ابلاغ شد

پرشین خودرو: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: راهنما و چک لیست پیشگیری از کرونا به سازمانهای تاکسیرانی و حمل و نقل بار و مسافر، بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت ابلاغ شد.

به گزارش پرشین خودرو، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص نحوه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در وسایل حمل و نقل عمومی اظهار داشت: دیروز جلسه‌ای برگزار شده است و امروز دستورالعمل آن را در اختیار ما قرار گرفت و ما بر اساس چارچوب‌های وزارت بهداشت گام برمی‌داریم و در خصوص نظافت و ضدعفونی دوره‌ای اقدام می‌کنیم.


وی افزود: وزارت بهداشت در این خصوص دستور العمل های لازم را در قالب راهنما و چک لیست ابلاغ نمود و این اتحادیه سریعاً نسبت به ارسال و ابلاغ این دستور العمل به سازمان‌های تاکسیرانی و حمل و نقل بار و مسافر اقدام نمود.

 

تاکسی


مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: تعدادی از شهرداری‌ها اقداماتی در جهت ضدعفونی شدن فضاهای محیطی تاکسی‌ها انجام داده‌اند که با ابلاغ دستورالعمل این اقدامات علمی‌تر و کاربردی‌تر انجام می‌شود.

ضامنی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تاکنون تاکسیرانی مبتلا به این ویروس شده است، گفت: تاکنون گزارشی درباره ابتلاء به ویروس کرونا در بین رانندگان تاکسی نداشته‌ایم و از امروز نیز اقدامات پیشگیرانه لازم بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت انجام می‌شود.

کد خبر 120714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha