کد خبر 123367
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
احداث پل عبور موتور سواران در بزرگراه امام رضا

رئیس اداره بررسی علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور از احداث پل عبور موتور سواران در بزرگراه امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرگرد مصطفی زینی وند در خصوص نصب پُل عبور موتور سیکلت در بزرگراه "امام رضا (ع)"، اظهار داشت: بخش زیادی از حوادث رانندگی از عدم تعبیه مکان مناسبی برای تردد این گروه از وسائل نقلیه اتفاق می‌افتد، حجم زیاد وسایل نقلیه و سطح ترافیک خودرو‌ها و نیاز موتورسواران به معابر عمومی موجب می‌شود که تعدادی از موتورسواران از بزرگراه‌ها استفاده و در حاشیه بزرگراه‌ها در تردد باشند.

وی افزود: افزایش سطح تقاضای وسایل نقلیه، حرکات مخاطره آمیز موتورسواران در حواشی بزرگراه ها، عبور از عرض بزرگراه، عبور از پیاده رو و یا موتورسواری در خلاف جهت مسیر را به دنبال داشته و این خود حوادث تلخی نیز در اثر این بی احتیاطی داشته است.

زینی وند با بیان اینکه برای رفع نیاز موتورسواران و پاسخ گویی به مطالبات آن‌ها جانمایی ساخت و نصب پُل مختص موتورسیکلت در بزرگراه "امام رضا (ع)" قبل از میدان آقانور اندیشیده شده است، تصریح کرد: پس از برنامه ریزی و جانمایی مناسب این پل عملیات خاکبرداری فوندانسیون و ساخت و نصب آن با همکاری شهرداری آغاز شد.

رئیس اداره بررسی علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران با بیان اینکه احداث این پل موجب ایمنی عابران پیاده نیز می‌شود، خاطر نشان کرد: پیش بینی می‌شود با افتتاح این پل خطرات و حوادث رانندگی ناشی از تردد موتورسواران در بزرگراه "امام رضا (ع)" کاسته شود.

کد خبر 123367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha