کد خبر 125877
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
معرفی ون کمپر فولکس واگن کدی کالیفرنیا

فولکس‌واگن از ون کمپر کوچک کدی کالیفرنیا مبتنی بر نسل پنجم خودرو فولکس‌واگن کدی برای بازار اروپا رونمایی کرد که از امکانات تفریحی و رفاهی خاصی برای سفرهای کوتاه‌مدت در آخر هفته بهره می‌برد.

به گزارش پرشین خودرو، فولکس‌واگن از ون کمپر کوچک کدی کالیفرنیا مبتنی بر نسل پنجم خودرو فولکس‌واگن کدی برای بازار اروپا رونمایی کرد که از امکانات تفریحی و رفاهی خاصی برای سفرهای کوتاه‌مدت در آخر هفته بهره می‌برد.


کوچک‌ترین عضو خانواده کالیفرنیا که بر اساس نسل پنجم فولکس‌واگن کدی ساخته شده است، فضای مشابهی را که در مدل‌های بزرگتر آن یافت می‌شود، برای مشتریان ارائه می‌دهد. این خودرو برای یک زوج جوان یا خانواده‌ای کم جمعیت که می‌خواهند به ماجراجویی کوتاه‌مدت یا تعطیلات آخر هفته بروند، مناسب است تا نیازی به آوردن یک خانه متحرک عظیم‌الجثه نداشته باشند.


فولکس‌واگن کدی کالیفرنیا دارای نکات برجسته بسیاری است که از جمله می‌توان به آشپزخانه کشویی با اجاق گاز و شیشه محافظ و قفسه اشاره کرد. یکی از چیزهای دیگر که دردسترس سرنشینان قرار می‌گیرد، سقف شیشه‌ای پانوراما با مساحت ۱/۴ متر مربع است که به‌عنوان سقفی بی‌نهایت برای نور ستارگان در شب عمل می‌کند.

 


فولکس‌واگن کدی کالیفرنیا برای خواب، دارای تخت‌خواب تاشو با طول تقریبی ۲ متر است. این تخت‌خواب برای راحتی بیشتر سرنشینان از فنرهای فنجانی و تشکی با کیفیت بالا بهره می‌برد.

یکی دیگر از ویژگی‌های درخورتوجه کدی کالیفرنیا، سیستم چادر ماژولار و جدید است. این چادر به‌صورت آزادانه و ایستاده نصب می‌شود، اما می‌توان آن را به ون کدی کالیفرنیا متصل کرد و کابین خواب را گسترش داد. چادر در ترکیب با میز کمپینگ و دو صندلی (که به‌راحتی در عقب نگه‌داری می‌شوند)، فضای زندگی ون کمپر کوچک کدی کالیفرنیا را گسترش می‌دهد و آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای ماجراجویی‌های بیرون از خانه تبدیل می‌کند.

فاصله بین دو محور خودروی تفریحی جدید فولکس‌واگن کدی کالیفرنیا ۴،۵۰۱ میلی‌متر است و تا سال آینده میلادی نسخه‌ای با فاصله محوری بزرگ‌تر ( ۴،۸۵۳ میلی‌متر) عرضه خواهد شد. این ون کمپر تا پایان سال جاری میلادی برای اولین‌بار در نمایندگی‌های اروپا برای خریداران عرضه می‌شود.

با وجود داشتن نام کالیفرنیا، این ون یکی از محصولات فولکس‌واگن است که در ایالات متحده برای خریداران دردسترس نیست. اما در سایر نقاط دنیا می‌توان به چنین محصول تفریحی جالبی دسترسی داشت و افراد می‌توانند آن را از سایر کشورها به آمریکا وارد کنند.

منبع: زومیت
 

کد خبر 125877

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha