کد خبر 128942
۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
برگزاری کلینیک مراقبت هوشمند هیوندای

هیوندای‌موتور هند از ۱۴ تا ۲۳ دسامبر ۲۰۲۰ کمپین ۱۰ روزه سراسری کلینیک مراقبت هوشمند را اجرا می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از دنیای اقتصاد، این کمپین در هزار و ۲۸۸ مرکز خدمات هیوندای در سراسر این کشور برگزار می‌شود. در برنامه مذکور سازنده خودرو طیف گسترده‌ای از مزایا و خدمات را برای همه مشتریان هیوندای ارائه می‌دهد.

در طول برگزاری این خدمات ۱۰ روزه، این شرکت تا ۱۰ و ۲۰ درصد برای قطعات مکانیکی و نیروی کار به‌صورت جداگانه تخفیف ارائه می‌دهد. کلیه خدمات با ارزش‌افزوده بیشتر سود ۲۰‌درصدی را به همراه خواهد داشت.

 

هیوندایبه غیر از این مزایا، مشتریان همچنین می‌توانند از یک چک‌آپ رایگان وسیله نقلیه با امکانات شستشوی رایگان بهره‌مند شوند. مشتریان منتخب همچنین می‌توانند شانس برنده‌شدن یک سال تمدید ضمانت‌نامه بدون هزینه و کارت‌های آمازون، سوخت به ارزش ۲۰۰۰روپیه را داشته باشند.

برای به حداقل‌رساندن تماس فیزیکی در هنگام شیوع ویروس‌کرونا، امکانات سرویس هیوندای را می‌توان به‌صورت دیجیتالی با رزرو سرویس‌آنلاین، به‌روزرسانی وضعیت خودرو، تسهیلات پرداخت آنلاین و تسهیلات حمل و نقل از خانه یا محل کار انتخاب کرد.

در این زمینه مدیر فروش، بازاریابی و خدمات این شرکت در مورد راه‌اندازی کمپ مذکور می‌گوید که ما باید به‌طور مداوم نوآوری در محصولات و خدمات ایجاد می‌کنیم و در نتیجه تجربه نام تجاری پیشرفته‌تری را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. کلینیک مراقبت‌هوشمند هیوندای یک کمپ خدماتی در سراسر کشور است که طیف گسترده‌ای از پیشنهادهای ابتکاری را ارائه می‌دهد تا کیفیت بی‌نظیری را به مشتری ارائه کند.»

کد خبر 128942

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha