امداد نوروزی بهمن فقط برای سفرهای ضروری اجرا می شود

با توجه به شیوع ویروس کرونا، امداد نوروزی بهمن فقط برای سفرهای ضروری اجرا خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه بهمن همچون سال گذشته همزمان با فرا رسیدن تعطیلات نوروز و کاهش تردد خودروها به دلیل شیوع بیماری کرونا، امداد نوروزی را فقط به منظور تسهیل سفر ضروری مسافران از 28 اسفند تا 14 فروردین ماه 1400 برقرار می‌کند.

امیر میرمنصف معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن در خصوص طرح امداد نوروزی این گروه خودروسازی اعلام کرد: این طرح با پوشش قراردادن تمامی محصولات تحت دوران ضمانت گروه بهمن و با ارائه خدمات تعمیرگاهی و امدادی به مدت 16 روز ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص نمایندگی های فعال در 28 استان کشور گفت: این طرح در 73 نمایندگی‌ مجاز خدمات پس از فروش در سطح کشور و در قالب خدمات تعمیرگاهی و امدادی از طریق استقرار امدادگرها در محل نمایندگی ها در شهرها اجرا می شود و خودروهای تولیدی گروه بهمن را تحت پوشش قرار می‌دهند. این خدمات در نمایندگی ها از ساعت هشت تا 18 و امداد جاده ای به صورت شبانه روزی در تمام روزهای طرح انجام خواهد شد.

 

امداد گروه بهمن، امداد نوروزی


معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن اظهار کرد: به منظور کاهش سفرهای غیر ضروری و سرعت‌ دهی در ارائه خدمات امدادی و تعمیراتی، بخشی از ناوگان امدادی مستقر در جاده های بین‌راهی به مراکز شهرها منتقل شده و بخشی به ارائه خدمات در محل و درب منازل مشتریان می پردازند که با استفاده از نرم افزار موبایل گروه بهمن می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

به گفته میر منصف، قطعاتی که با برند بهمن ارائه می‌شود، همگی هولوگرام بهمن دارند و به لحاظ کیفیت تضمین شده‌اند و می توان از طریق اپلیکیشن و سامانه پیامکی صحه گذاری و اطمینان خاطر را برای مشتریان به لحاظ اصل بودن قطعات فراهم کرد.

گروه بهمن توصیه می کند هموطنان عزیز برای حفظ سلامت خود و دیگران از انجام سفرهای غیر ضروری در این ایام خودداری کرده و در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی، با شماره 48027 تماس گرفته و درخواست خدمات امدادی خود را ثبت کنند.

کد خبر 130635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha