ازسرگیری تولید فولکس واگن در مکزیک پس از کمبود تراشه

نمایندگی شرکت آلمانی فولکس واگن در مکزیک اعلام کرد که انتظار می رود تولید در سه بخش این شرکت از هفته آینده و در ماه جولای پس از توقف به علت کمبود جهانی تراشه، از سر گرفته شود.

به گزارش پرشین خودرو، نمایندگی شرکت آلمانی فولکس واگن در مکزیک روز یکشنبه اعلام کرد که انتظار می رود تولید در سه بخش این شرکت از هفته آینده و در ماه جولای پس از توقف به علت کمبود جهانی تراشه، از سر گرفته شود.

در بیانیه این شرکت آمده است: "فولکس واگن دو مکزیکو" در حال آماده سازی برای از سر گیری فعالیت در سه بخش تولیدی خود می باشد.

بر اساس این گزارش، خودروسازان از جمله شرکت جنرال موتورز، شرکت فورد موتور و تویوتا موتور امسال به دلیل کمبود تراشه، تولید خود را کاهش داده اند. این کمبود جهانی ناشی از عوامل مختلفی از جمله افزایش تقاضا برای محصولات الکترونیکی در طی همه گیری کرونا و بازیابی سریع بازارهای خودرو بود.

 

فولکسفولکس واگن همچنین تأکید کرد که انتظار کلی بر این است که عرضه تراشه در نیمه دوم سال جاری میلادی بهبود یابد اما کاهش احتمالی تولید "نمی تواند منتفی باشد".

به گفته این شرکت گفت، تولید مدل های Jetta ، Taos و Tiguan به طور جداگانه و در تاریخ های مختلف از هفته آینده و در ماه جولای از سر گرفته می شود.منبع: تسنیم

کد خبر 132665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha