راه اندازی سرویس اشتراک نرم افزار کمک راننده تسلا

شرکت آمریکایی تسلا اعلام کرد که گزینه ای را برای برخی از مشتریان خود در نظر گرفته است تا به جای پرداخت ۱۰ هزار دلار به صورت یکجا، در نرم افزار پیشرفته کمک راننده موسوم به "قابلیت رانندگی خودکار کامل" با ۱۹۹ دلار در ماه مشترک شوند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، شرکت آمریکایی تسلا روز شنبه اعلام کرد که گزینه ای را برای برخی از مشتریان خود در نظر گرفته است تا به جای پرداخت 10 هزار دلار به صورت یکجا، در نرم افزار پیشرفته کمک راننده موسوم به "قابلیت رانندگی خودکار کامل" با 199 دلار در ماه مشترک شوند.

تسلا پیش از این اعلام کرده بود که این سرویس اشتراکی درآمد منظمی برای این شرکت ایجاد می کند و همچنین شرایط را برای استفاده مشتریان از ویژگی های گران قیمت از جمله تغییر مسیر در بزرگراه ها و کمک به پارک خودرو فراهم می سازد.

این در حالی است که این سازنده خودروهای برقی در ایالات متحده روز شنبه تکرار کرد که ویژگی های فعلی "خودرو را خودران نمی کند".

 

تسلااین شرکت اضافه کرد که "این خودروها به یک راننده کاملاً هوشیار احتیاج دارند که دستانش روی فرمان باشد."

تسلا در وب سایت خود نوشت: اشتراک قابلیت رانندگی خودکار کامل در حال حاضر برای وسایل نقلیه واجد شرایط در ایالات متحده در دسترس است. برنامه تسلای خود را برای به روزرسانی های انجام شده درباره در دسترس بودن (این قابلیت) در مناطق دیگر بررسی کنید.

مدیر مالی تسلا در ماه آوریل اعلام کرده بود که خدمات اشتراکی برنامه ریزی شده این شرکت درآمد منظم برای شرکت ایجاد می کند البته "ممکن است در کوتاه مدت پول نقد کاهش یابد".

وی در ماه آوریل تأکید کرده بود برای مشتریانی که قابلیت FSD را به صورت اجاره ای یا یکجا خریداری نکرده اند و شاید بخواهند FSD را تجربه کنند، این یک گزینه عالی برای آنهاست.

تسلا همچنین اعلام کرد که این سرویس اشتراک برای وسایل نقلیه مجهز به کامپیوتر کاملاً خودران 3.0 یا بالاتر در دسترس خواهد بود. به گفته این شرکت، ارتقاء خودرو به سخت افزار جدید 1500 دلار هزینه در بر خواهد داشت.

کد خبر 133053

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha