خودرو جدید فردا موتورز در کارخانه + تصاویر و مشخصات فنی

پس از انتشار بیلبوردهای کراس اوور جدید فردا موتورز و انتشار رسمی اطلاعات فنی آن، بالاخره این خودرو در کارخانه خودروسازی فردا رویت شد.

به گزارش پرشین خودرو، چند ماهی است که فردا موتورز که پیش از این خودروهای FMC SX6، FMS SX5 و FMC 511 را عرضه کرده، بیلبوردهایی از کراس اووری جدید با نام FMC T5 منتشر کرده است. تصاویر ابتدایی باعث گمانه‌زنی‌هایی درخصوص محصول جدید این خودروساز شد و سرانجام اطلاعات فنی این محصول در یك كاتالوگ و به صورت رسمی از سوی فردا موتورز منتشر شد. این مشخصات فنی خبر از آمدن كراس اووری داد كه در این رده و در میان رقبای خود حرفی برای گفتن دارد.

 

فردا موتورزبا اینكه هنوز این محصول به صورت رسمی از سوی فردا موتورز معرفی نشده است اما تصاویری كه توسط یكی از مخاطبان ارسال شده است نشان از حضور این كراس اوور در محوطه یكی از سایت‌های خودروسازی فردا می‌دهد و حال می‌توان گفت كه بالاخره این خودرو تازه نفس به کارخانه فردا موتورز رسیده است.

 

فرداموتورزبا توجه به تصاویر ارسالی و مشخصاتی كه پیش از این منتشر شده است، می توان گفت FMC T5 در رده رقابتی با خودروهایی همچون دیگنیتی و فیدیلیتی بهمن موتور در بازار حضور خواهد داشت و توان جلب رضایت مشتریان این رده بازار را خواهد داشت.

 

فرداموتورزهرچند که مدیران این گروه خودروسازی هنوز مطلبی رسمی درخصوص رونمایی محصول جدید فردا موتورز عنوان نکرده‌اند، اما با توجه به مشاهدات ما، می‌توان گفت که به زودی شاهد اخبار تازه‌ای درخصوص FMC T5 و تولید و فروش آن از سوی گروه خودروسازی فردا خواهیم بود.

 

فرداموتورز

 

مشخصات فنی فردا تی5

 

کد خبر 135413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha