طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا آغاز شد + جزئیات

طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا از امروز آغاز شد و تا ۱۴ فروردین سال آینده، به مسافران نوروزی خدمات مورد نیاز ارایه می شود.

به گزارش پرشین خودرو، در طرح امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا، بیش از هزار و 700 مركز خدماتی حوزه خدمات پس از فروش سایپا آمادگی كامل دارند تا به مسافران نوروزی خدمت ارایه كنند؛ همچنین بیش از 5 هزار نفر از پرسنل شبكه خدمات پس از فروش آماده خدمت رسانی به مشتریان گروه سایپا و سایر خودروها هستند.

در طرح یاد شده بیش از 940 نمایندگی، واحد سیار و ثابت امدادی به صورت كشیك به مسافران نوروزی خدمت ارایه می كنند تا مسافران با خیال راحت در جاده و خیابان های كشور تردد كنند. بدین جهت متقاضیان دریافت خدمت، می توانند با شماره 096550 كه به صورت شبانه روزی فعال است، تماس بگیرند.

در این میان گروه خودروسازی سایپا در راستای رفاه حال مردم و مسافران در ایام نوروز ارایه خدمات در محل هم دارد، برای دریافت این خدمت شماره 84444 فعال است.

بر اساس این گزارش، در طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا تعداد شبكه نمایندگی ها مجاز 563 واحد، تعداد ناوگان امدادی 520 واحد، تعداد عاملان فروش قطعه 439 واحد و تعداد عاملین تعمیراتی 200 واحد است.

علیمردان عظیمی؛ رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا درباره طرح خدمات و امداد نوروزی گفت: ضرورت دارد كه ارائه خدمات در طرح نوروزی صحیح و به‌موقع انجام شود؛ در این راستا قطعات و تجهیزات پرمصرف باید در همه واحدهای سیار و ثابت موجود باشد تا مردم هیچ مشكلی پیدا نكنند.

او در ادامه خواستار نظارت واحدهای بازرسی و حراست بر نرخ ارائه خدمات به خودروهای گروه سایپا و غیره سایپا در این طرح شد و تاکید کرد: قیمت ها باید مورد نظارت باشد تا حتی یک ریال بیش از مقدار مصوب نباشد حتی در ارتباط با خودروهایی که در مجموعه سایپا نیست؛ خدمات در طرح نوروزی باید صادقانه بوده و از روی رفع تکلیف نباشد.

عظیمی با اشاره به اینكه شماره تلفن ۰۹۶۵۵۰ به صورت شبانه‌روزی برای طرح شکایات مشتریان در نظر گرفته شده و با خاطیان برخورد خواهد شد، گفت: در ارایه خدمات به مردم هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

سیدمحمد موسوی؛ مدیرعامل سایپا یدک نیز اظهارداشت: با توجه به واکسیناسیون سراسری صورت گرفته انتظار می رود برای نوروز 1401 حجم سفرهای نوروزی ۳۰ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته باشد، به همین جهت مجموعه سایپا یدک و امدادخودرو تعداد اکیپ‌های خود را نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داده و 520واحد امدادی در جاده ها به صورت شبانه‌روزی فعالیت خواهند کرد.

اوخاطرنشان کرد: در مراکز استان‌ها، امدادگران سایپا در حداکثر بازه زمانی ۲۰ دقیقه‌ای خود را به مشتریان و متقاضیان خدمات خواهند رساند.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم طرحی در راستای منویات مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و احترام به حقوق‌ مشتریان به نام طرح توسعه خودروهای جایگزین آغاز شد. این طرح به این منظور است که مشتریانی که خودروهای آنها برای تعمیر در نمایندگی است، به صورت موقت و در ایام نوروز خودرو تحویل بگیرند.

کد خبر 137455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha