کد خبر 138511
۲۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷
محدودیت در انتخاب رنگ محصولات رنو!

رنو انتخاب خریداران شاسی‌بلند خود را محدود کرده است. فشار بر خودروسازان برای افزایش تولید باعث شده که چند کارخانه در اروپا انتخاب رنگ را برای مشتریان محدود کنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از دنیای اقتصاد، رسانه‌های صنعت خودرو در اروپا گزارش داده‌اند که رنو به مشتریانش اعلام کرده که اگر می‌خواهند شاسی‌بلند «آرکانا» را یک‌ماهه تحویل بگیرند انتخابی به‌جز سیاه، سفید و خاکستری ندارند. خریداران علاوه‌بر محدودیت انتخاب رنگ تنها می‌توانند خودرو را با موتور هیبرید سفارش دهند.
رنو به مشتریانش گفته که اگر خودرو را با رنگ دیگر یا امکانات بیشتر سفارش دهند، نمی‌تواند زمان تحویل خودرو را تضمین کند. به طور متوسط در اروپا خریداران خودروهای جدید باید پنج ماه برای تحویل خودرو صبر کنند.

تسلا در کارخانه‌اش در آلمان خودرو را فقط به رنگ سیاه یا سفید می‌سازد. افزایش امکان انتخاب مشتری همیشه تمرکز اصلی خودروسازان بوده، اما یک منبع نزدیک به رنو به خبرگزاری رویترز گفته که با ادامه کمیابی و گرانی قطعات، محدودیت‌ انتخاب به‌مرور توسط خودروسازان دیگر هم وضع خواهد شد.

تسلا هم اعلام کرده که کارخانه‌اش در آلمان مدل Y را تنها با رنگ‌های سیاه یا سفید تولید خواهد کرد. خودروهای قرمز، نقره‌ای یا آبی در کارخانه تسلا در شانگهای تولید و به اروپا فرستاده می‌شود و مشتریان باید تا بهار آینده برای تحویل خودرو صبر کنند.

کد خبر 138511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha