ایران‌ خودرو نسبت به پیامک‌های قرعه‌کشی هشدار داد

در پی ارسال پیامک‌هایی با سرشماره متفرقه، گروه صنعتی ایران‌ خودرو در اطلاعیه‌ای به مشتریان در خصوص این سرشماره‌ها که قصد کلاهبرداری دارند هشدار داد.

به گزارش پرشین خودرو، اطلاعیه ایران‌ خودرو به این شرح است: در روزهای اخیر پیامک‌هایی با نام ایران‌خودرو و سرشماره‌های غیرمرتبط به این خودروساز برای مردم ارسال می‌شود که با ارایه اطلاعات نادرست، مدعی برنده شدن دریافت‌کنندگان پیامک در قرعه‌کشی ایران‌خودرو هستند.
 
لینک ارسالی در این پیامک، مخاطبان را به درگاه اینترنتی برای پرداخت مبلغ قابل توجهی هدایت می‌کند، این در صورتی است که برنده شدن در قرعه کشی نیاز به پرداخت هیچ‌گونه وجهی ندارد و پرداخت صرفا مربوط به وجه خودرو برابر با مبالغ اعلامی در بخش‌نامه‌های فروش است. 

بر اساس این گزارش، گروه صنعتی ایران‌خودرو تاکید می‌کند، سرشماره پیامکی این شرکت ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ بوده و هر گونه سرشماره‌ای غیر از آن ارتباطی به این شرکت ندارد. 

مشتریان و مخاطبان صرفا پیامک‌های دریافتی از این سرشماره را از سوی ایران‌خودرو تلقی کرده و درخصوص محتوای ارسالی آن ترتیب اثر دهند.

گفتنی است، با توجه به تعداد زیاد متقاضیان شرکت در طرح‌های فروش ایران خودرو و جامعه چند میلیونی ثبت‌نام‌کنندگان، برخی افراد کلاهبردار با ارسال پیامک و یا ادعای نفوذ در نتایج قرعه‌کشی به دنبال سودجویی هستند که مشتریان با هوشیاری و دقت در سرشماره‌های دریافتی می‌توانند مانع این اقدام شوند. 
 

کد خبر 140032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha