هدف گذاری درآمد ۱۵۰ هزار میلیارد تومانی سایپا در سال ۱۴۰۲

عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیرعامل در امور شرکت های گروه خودروسازی سایپا گفت: در سال آینده باید به درآمد ۱۵۰ هزار میلیارد تومانی هدف گذاری شده در گروه سایپا دست یابیم.

به گزارش پرشین خودرو، معصوم نجفیان، با اعلام این خبر اظهار داشت: خودروسازی صنعتی پیچیده و جذاب است و باید به صورت مستمر در مسیر این سیستم تغییر و تحول ایجاد کرد تا بتوان در آن موفق بود و این تغییر باید عملیاتی انجام شود.

وی افزود: در یک سال اخیر تکمیل ۸۷ هزار خودرو ناقص، افزایش ظرفیت تولید از هزار و ۵۰ دستگاه به ۲ هزار و ۱۰۰ دستگاه و افزایش درآمد گروه سایپا تا پایان سال به ۱۰۰ هزار میلیارد تومان نشان از ایجاد تغییر در گروه خودروسازی سایپا و رسیدن به شرایط مناسب دارد.

نجفیان تصریح کرد: برای ایجاد درآمد مناسب باید تولید ناب ایجاد شود و تولید ناب مستلزم داشتن زنجیره تامین قوی است. در صنعت خودروسازی باید از سه حوزه زنجیره تامین، منابع انسانی و برنامه ریزی تولید قوی بهره برد تا بتوان به تولید ناب دست یافت.

وی متذکر شد: با توجه به قیمت گذاری دستوری که بر روی خودروهای داخلی وجود دارد، به منظور جلوگیری از ایجاد زیان در این صنعت، چاره ای جز ورود به بازار خدمات پس از فروش نیست و بر همین اساس شرکت های گروه سایپا باید در حوزه خدمات پس از فروش و ایجاد درآمد از سایر تولیدات غیر وابسته به گروه سایپا تلاش کنند.

عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیرعامل در امور شرکت های گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: بر همین اساس و نگاه مدیریت ارشد گروه سایپا، تمامی شرکت های گروه باید گام های متناسب با شرکت مادر بردارند تا بتوان در سال آینده به درآمد ۱۵۰ هزار میلیارد تومانی هدف گذاری شده در گروه سایپا دست یافت.
کد خبر 141825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha