گام سوم مدیریت صف در مراکز معاینه فنی شهر تهران/پذیرش صرفا اینترنتی در ۳ مرکز دیگر

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از اینترنتی شدن مرکز معاینه فنی سراج و دو واحد سیار نوبنیاد و گیلان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، شادی مالکی، در توضیح این خبر گفت: از روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه پذیرش خودروها در مرکز معاینه فنی سراج و دو واحد سیار نوبنیاد و گیلان نیز تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت گیری اینترنتی انجام می شود.

در گام نخست اینترنتی شدن مراکز با هدف مدیریت صف، از ابتدای اسفند ماه دو مرکز بیهقی و شهید آبشناسان صرفا اینترنتی و در گام بعدی در دهم اسفند ماه دو مرکز نیایش و دماوند به این طرح اضافه شد. خوشبختانه با اینترنتی شدن این ۵ مرکز و ۲ واحد سیارصف در مراکز معاینه فنی شهر تهران کاملا مدیریت شده و میزان معطلی شهروندان در مراکز کمتر از نیم ساعت رسیده است و دیگر شاهد هیچگونه صفی در مراکز پرازدحام نیستیم.

با توجه به آغاز این طرح  و امکان عدم اطلاع تعدادی از مراجعان ، تمهیداتی برای خودروهایی که به صورتی حضوری مراجعه می نمایند نیز لحاظ شده است. در این مراکز ایستگاه هایی جهت انجام نوبت گیری اینترنتی لحاظ گردیده که این خودروها با مراجعه به این ایستگاه ها می توانند  با همکاری کارکنان مرکز نسبت به اخذ نوبت گیری اینترنتی اقدام نمایند.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در خصوص دستاوردهای اجرای طرح پذیرش صرفا اینترنتی علاوه بر مدیریت صف و پایان های صف های انتظار در مراکز معاینه فنی افزود:پس از اجرای طرح علاوه بر افزایش ۱۰ درصدی مراجعات به مراکز مذکور ، استقبال و مراجعه به مراکز جنوبی نیز افزایش ۱۲ درصدی داشت و مدیریت توزیع مراجعان به خوبی صورت  گرفت. البته به این نکته بایستی اشاره شود که بجز پنج مرکز و دو واحد سیار صدر الاشاره که از ایستگاه های پر ازدحام به ویژه در ماه های پایانی سال هستند در بقیه مراکز معاینه فنی که در تمام ایام سال معمولا خلوت هستند مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی امکان پذیر است.
وی در ادمه در خصوص نحوه فعالیت مراکز در روز ولادت با سعادت حضرت مهدی(عج) خاطرنشان کرد: با توجه به روزهای پایانی سال و افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی و همچنین  جهت تسهیل در ارائه خدمات، تمام مراکز معاینه فنی خودروهای سبک در روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه از ساعت ۸ تا ۱۴ فعال و آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند. ضمنا علاوه بر فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران، در این روز فرخنده به رسم تکریم از اسماء متبرک حضرت مهدی(عج) به سه نفر از آقایان مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی شهر تهران با نام مهدی به قید قرعه کشی امتیاز سه مرتبه معاینه فنی رایگان(مراجعه نخست) اهداء خواهد شد.

کد خبر 142070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha